Ceny skupu zbóż i rzepaku (zebrane 13.10.2017 r.):

  • Elewator Koronowo (woj. kujawsko-pomorskie) – pszenica konsumpcyjna 630 zł/t, pszenica paszowa 580 zł/t, jęczmień paszowy 550 zł/t, żyto 510 zł/t, pszenżyto 540 zł/t, rzepak 1540 zł/t, kukurydza mokra 370 zł/t;
  • Firma Frankiewicz Nowe Miasteczko (woj. lubuskie) – pszenica kons. 640–660 zł/t, pszenica pasz. 600 zł/t, jęczmień 560 zł/t, pszenżyto 570 zł/t, żyto kons. 550 zł/t, żyto pasz. 480 zł/t, owies 500 zł/t, rzepak 1570 zł/t, łubin 800 zł/t, gryka 1000 zł/t, kukurydza sucha 570 zł/t;
  • Młyn Brzeziny (woj. łódzkie) – pszenica kons. 650 zł/t, pszenica pasz. 640 zł/t, żyto kons. 560 zł/t, pszenżyto 540 zł/t, jęczmień 570 zł/t, owies 450 zł/t;
  • Elewator Prudnik (woj. opolskie) – pszenica kons. 610 zł/t, pszenica zwyczajna 580 zł/t, żyto 520 zł/t, jęczmień 500 zł/t, kukurydza 400 zł/t, rzepak 1530 zł/t; 
  • Elewarr Bielsk Podlaski (woj. podlaskie) – pszenica kons. 590 zł/t, pszenica zwyczajna 580 zł/t, pszenica paszowa 560 zł/t, żyto kons. 540 zł/t, żyto paszowe 500/t, jęczmień kons. 570 zł/t; 
  • Rola Człuchów (woj. pomorskie) – pszenica kons. 620 zł/t, pszenica pasz. 580 zł/t, żyto kons. 530 zł/t, żyto pasz. 500 zł/t, pszenżyto 550 zł/t, jęczmień 550 zł/t, owies 480 zł/t (gęstość 48 kg/hl), łubin 800 zł/t, rzepak 1540 zł/t;
  • Elewarr Gądki (woj. wielkopolskie) – pszenica kons. 650 zł/t, pszenica zwyczajna 620 zł/t, pszenica pasz. 600 zł/t, żyto kons. 580 zł/t, żyto paszowe 500 zł/t, jęczmień kons. 560 zł/t, jęczmień pasz. 510 zł/t, rzepak 1500 zł/t;
  • Transrol Leszno (woj. wielkopolskie) – pszenica kons. 620 zł/t, pszenica pasz. 605 zł/t, pszenżyto 575 zł/t, żyto kons. 520 zł/t, żyto paszowe 520 zł/t, jęczmień paszowy 570 zł/t, kukurydza sucha 600 zł/t, kukurydza: mokra 350 zł/t, sucha 550 zł/t, owies pasz. 470 zł/t, rzepak 1570 zł/t;
  • PZZ Stoisław (woj. zachodniopom.) – pszenica kons. 645 zł/t, pszenica pasz. 590 zł/t, pszenżyto 570 zł/t, żyto kons. 540 zł/t, żyto przemysłowe 470 zł/t, jęczmień jary 560 zł/t, jęczmień ozimy 550 zł/t, owies 485 zł/t, rzepak 1540 zł/t, kukurydza mokra 400 zł/t, gryka 1100 zł/t.