r e k l a m a

Partner serwisu

11 hal zajętych przez Agrotech Kielce

Wiadomości
Data publikacji 17.03.2017r.

Agtorech 2017 w Kielcach odbywa się aż w 11 halach. Podczas wystawy będzie można zobaczyć wiele nowych modeli ciągników rolniczych,. Swoje mszyny pokaże m.in. Ursus, Zetor, John Deere, Valtra, Farmtrac, Kubota, New Holland czy Case IH Quadtrac.

Jedne z największych targów dla rolników w Polsce – Agrotech Kielce rozpoczęły się w piątek 17 marca 2017 roku. Wystawę oficjalnie otworzył Krzysztof Jurgiel. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

r e k l a m aNowe modele z bliska

Do Kielc przyjeżdżają rolnicy i fani techniki rolniczej, aby zobaczyć na żywo najnowsze modele ciągników rolniczych. W tym roku na Agrotech Kiece będzie można obejrzeć i przymierzyć się do kilku nowych modeli. Wśród nich jest: Ursus C-395 Power Zetor Major HS 80, John Deere 5R Valtra A, Farmtrac 9120 DTn Premium Black, Kubota M5001, New Holland T7.165 S, Valtra S394, Case IH Quadtrac. Więcej o nowych ciągnikach możecie przeczytać w artykule „Premierowe ciągniki na wyciągnięcie ręki”. Upominki dla Czytelników „Tygodnika Poradnika Rolniczego”

Jak zwykle podczas największych targów rolniczych na Prenumeratorów „Tygodnika Poradnika Rolniczego” czekają upominki oraz konkursy. Jednym z nich jest układanie rolniczych puzzli na czas.
Oczywiście odwiedzając nas – hali E stoisko 8 – możecie również porozmawiać z naszymi redaktorami.
Traktoriada na rynku

Jedną z atrakcji Agrotech 2017 roku jest możliwość rozmowy m.in. z Marcinem Obałkiem i Piotrem Śliwińskim, organizatorami „Traktoriady”, czyli wyprawy z polskich Bieszczad do Etiopii. Więcej o samym przedsięwzięciu pisaliśmy w „Ursus C-328 w drodze do Afryki”. Targi Agrotech 2017 na 11 halach

Targi Agroetch w Kielcach potrwają od 17 do 19 marca 2017 roku. Odbywają się na 11 halach: 7 stałych i 4 mobilnych.  Podczas wystawy można porozmawiać z przedstawicielami firm sprzedających ciągniki, maszyny rolnicze, urządzenia i akcesoria do do produkcji roślinnej i zwierzęcej. Są także firmy oferujące środki do produkcji rolniczej jak nasiona roślin, środki ochrony i nawozy, pasze i dodatki paszowe. No i jest także „Tygodnik Poradnik Rolniczy” – najczęściej wybierane czasopismo przez polskich rolników.Agrotech to święto branży rolniczej z 23 letnią tradycją i  najważniejsza rolnicza wystawa w Polsce. Przygotowania do edycji 2017 pokazują, że firmy nadal inwestują w promocję w najlepszych ośrodkach targowych, na liczących się wystawach rolniczych – mówi Kamil Perz, dyrektor projektu.pm
Podczas Agrotecgu można porozmawiać z organizatorami Traktoriady
Wystawę oficjalnie otworzył Krzysztof Jurgiel. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Jednym z konkursów układanie rolniczych puzzli na czas.
Poza tym na stoisku Tygodnika Poradnika Rolniczego zawsze możecie spotkać piękne i uśmiechnięte panie

r e k l a m a

r e k l a m a

Partner serwisu

r e k l a m a