Agro Show 2018 rozpoczynać się będzie już w czwartek

Wiadomości Targi
Data publikacji 06.12.2017r.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjęła decyzję o zmianie terminu przyszłorocznej wrześniowej wystawy Agro Show i rezygnacji z organizacji imprezy w poniedziałek, a rozpoczynaniu wystawy w czwartek. Ta decyzja została podjęta po latach dyskusji wewnątrz Izby i wielu prośbach ze strony wystawców.

Począwszy od 2018 roku wystawa Agro Show będzie odbywać się od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas od piątku do poniedziałku. Nadal pozostanie więc formuła imprezy czterodniowej. Czwartek w nowym układzie stanie się „dniem profesjonalisty”. Dzień ten dedykowany będzie przede wszystkim szeroko rozumianemu biznesowi, czyli przedsiębiorcom reprezentującym firmy z branży rolniczej, przedstawicielom grup producenckich, dziennikarzom, a także kluczowym klientom firm prezentujących się na wystawie. Piątek pozostanie „dniem dla szkół” i na ten dzień w pierwszej kolejności zapraszani będą uczniowie, studenci i nauczyciele przedmiotów i kierunków związanych z rolnictwem, a w szczególności z mechanizacją rolnictwa. Wśród głównych atrakcji tego dnia znajdzie się Ścieżka Edukacyjna oraz finały konkursów „Młody mechanik na medal” i „Mechanik na medal”.


Wstęp na Agro Show każdego dnia będzie bezpłatny. W przyszłym roku wystawa odbędzie się w dniach 20–23 września na terenie lotniska w Bednarach w gminie Pobiedziska. Będzie to dwudziesta edycja imprezy. Wystawa będzie miała wyjątkową oprawę, nie zabraknie atrakcji i wydarzeń organizowanych specjalnie z okazji jubileuszu.

P. Staniszewski
(fot. www.agroshow.eu)

Partner serwisu