r e k l a m a

Partner serwisu

Dziękujemy za odwiedziny na stoisku Tygodnika podczas Agro Show 2017

Wiadomości
Data publikacji 29.09.2017r.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Czytelnikom „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów Agro Show 2017, które odbyły się w Bednarach pod Poznaniem w dniach 22 – 24 września 2017 roku.

Jesteśmy niezmiernie zaszczycenie, że pomimo nawału pracy w gospodarstwie i wielu niezwykłych maszyn do obejrzenia podczas targów, znaleźliście czas, aby zawitać do nas. Mamy nadzieję, że atrakcje jakie przygotowaliśmy dla naszych Czytelników przypadły Wam do gustu.

r e k l a m aPodczas imprezy będzie można było zobaczyć występ taneczny dziewczyn z Fabolous Anima

Lanz Buldog z 1941 r. podziwiany przez tłumy


A co można było zobaczyć na stoisku „Tygodnika Poradnika Rolniczego”? Wielką atrakcją był chociażby ciągnik Lanz Buldog z 1941 roku odrestaurowany i utrzymany w świetnym stanie przez Marcina Pierzchawkę. Na dodatek właściciel pojazdu był z nami przez cały czas i chętnie opowiadał o swojej maszynie, a co jakiś czas rozpoczynał cudowny rytuał odpalania wiekowego traktora. Zarówno dźwięk dudniącego ciągnika, jak i zapach spalin nie miały sobie równych na całej wystawie.


Marcin Pierzchawka opowiadał o swoim Lanz Buldogu z 1941 roku
Smaczna grochówka od strażaków z OSP Kamionki

Wielkie podziękowania należą się także całej drużynie OSP Kamionki, która codziennie w kuchni polowej „Tygodnika Poradnika Rolniczego” gotowała grochówkę. Danie przygotowane przez strażaków ochotników było tak wspaniałe, że na długo po tym jak już wszystkie kotły zostały opróżnione, wciąż przychodziły osoby, które chciały skosztować wyjątkowej zupy. A nas dodatkowo cieszy fakt, że pieniądze jakie OSP Kamionki uzyskała przygotowując ten posiłek, zostaną przeznaczone na rozbudowę ich remizy i przygotowanie jej do przyjęcia nowych wozów.OSP Kamionki przygotowywała codziennie grochówkę strażacką, która była jedną z rewelacji całego Agro Show
Artykuł podzielony na strony, czytasz 1 z 2 stron.

Czytaj dalej

r e k l a m a

r e k l a m a

Partner serwisu

r e k l a m a