Najbardziej wyczekiwane wydarzenie w świecie koni arabskich już 12 sierpnia!

Hodowla Zwierząt
Data publikacji 29.06.2016r.

W dniach 12-16 sierpnia 2016, w Janowie Podlaskim odbędzie się wyczekiwane wydarzenie w świecie koni arabskich – Święto Konia Arabskiego wraz z prestiżową aukcją koni czystej krwi arabskiej "Pride of Poland".

Święto Konia Arabskiego to wyśmienite widowisko dedykowane zarówno hodowcom koni jaki i ich miłośnikom. Organizator wydarzenia - Stadnina Koni w Janowie Podlaskim przy wsparciu Agencji Nieruchomości Rolnych tegoroczną edycję przygotowuje we współpracy z nowym współorganizatorem technicznym, którymi zostały Międzynarodowe Targi Poznańskie. Większa część programu odbędzie się na terenie stadniny w Janowie Podlaskim. Parady odbędą się róniez w Białce i Michałowie.


Program przewiduje takie atrakcje jak XXXVIII Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi, Letnia Aukcja Koni Arabskich a także kiermasz kiermasz sprzętu jeździeckiego oraz akcesoriów. Nie ulega wątpliwości, że najbardziej wyczekiwanym punktem programu jest ciesząca się wieloletnią tradycją, prestiżowa auckja "Pride of Poland", Podczas ubiegłorocznej licytacji, klacz o imieniu Pepita została sprzedana za 1 mln 400 tys. euro. Czy tegoroczna, 47 edycja Pride of Poland przebije zeszłoroczny sukces? Tego dowiemy się już w połowie sierpnia!

 

Ceny biletów:

 

- 12 sierpnia (piątek) - Hala Pokazowa i Trybuna Zewnętrzna / 30 PLN
- 13 sierpnia (sobota) - Trybuna Zewnętrzna / 30 PLN
- 14 sierpnia (niedziela) - Hala Pokazowa / 50 PLN, Trybuna Zewnętrzna / 30 PLN
- 15 sierpnia (poniedziałek) - Hala Pokazowa / 10 PLN
- 12-15 sierpnia - Karnet czterodniowy dla publiczności / 100 PLN

 

Dzieci do 12 lat wstęp ulgowy - bilet do nabycia tylko na terenie wydarzenia w czasie jego trwania.

(fot. www.prideofpoland.com)

 

 

Partner serwisu