r e k l a m a

Partner serwisu

Złe miłego początki

Polskie mleko
Data publikacji 19.04.2017r.

Drodzy Czytelnicy, w numerze  14 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” opublikowaliśmy artykuł pt.„To nie był pierwszy raz Krzysztofa Banacha”, w którym mylnie zamieściliśmy bez podpisu autorki opinię prawną opracowaną przez panią mecenas Agnieszkę Chajewską z kancelarii prawnej Kochański Zięba i Partnerzy zamiast materiału własnego.

Drodzy Czytelnicy, w numerze  14 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” opublikowaliśmy artykuł „To nie był pierwszy raz Krzysztofa Banacha”, w którm mylnie zamieściliśmy bez podpisu autorki opinię prawną opracowaną przez panią mecenas Agnieszkę Chajewską z kancelarii prawnej Kochański Zięba i Partnerzy zamiast materiału własnego, który do niej nawiązywał.

r e k l a m aOpinia Pani Mecenas dotyczyła możliwości informowania o prawomocnym skazaniu po zatarciu skazania. Było to dla nas bardzo ważne ze względu na podanie informacji o wyroku za pobicie, którego dopuścił się Krzysztof Banach, wiceprezydent PFHBiPM, mimo tego, że nastąpiło zatarcie skazania. Wyjaśniliśmy wszystkie okoliczności naszej pomyłki na łamach TPR.

Chcielibyśmy przy tym poinformować, że redakcja „Tygodnika Poradnika Rolniczego” zmierza nawiązać i rozwinąć współpracę ze wspomnianą kancelarią. Uzyskaliśmy ze strony kierownictwa kancelarii wstępną akceptację tej współpracy. W „Tygodniku Poradniku Rolniczym” ma się ukazać wywiad z panią mecenas Agnieszką Chajewską, który przeprowadzi red. Alicja Moroz, redakcyjny prawnik. Również na naszych łamach ukażą się ciekawe publikacje prawnicze autorstwa prawników zatrudnionych i współpracujących z kancelarią Kochański Zięba i Partnerzy.


Krzysztof Wróblewski 

Paweł Kuroczycki

r e k l a m a

r e k l a m a

Partner serwisu

r e k l a m a