r e k l a m a

Partner serwisu

Internetowe podpowiedzi producentów, czyli jak pracować taniej

Maszyny Rolnicze
Data publikacji 31.08.2017r.

Katalogi maszyn rolniczych, baza części zamiennych oraz techniczne wsparcie przy obsłudze sprzętu rolniczego. Wszystko to można dzisiaj znaleźć w internecie. Z tej formy przekazu korzystają również producenci maszyn rolniczych. Francuski Kuhn otworzył portal „MyKUHN”, który ma pomagać w obsłudze sprzętu rolniczego. Z kolei marka Case IH uruchomiła stronę internetową „Case IH na 5” na której będą publikowane podpowiedzi, jak efektywnie wykorzystywać nowoczesne maszyny.

Kuhn


Polscy rolnicy jako pierwsi skorzystają z bezpłatnej usługi MyKUHN. Później z portalu będą mogli korzystać również rolnicy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i innych krajów Europy oraz Ameryki Północnej. Do końca 2018 roku portal zostanie oddany do użytku we wszystkich krajach, w których znajdują się oddziały handlowe grupy Kuhn. MyKUHN jest portalem dla klienta z dostępem on-line na urządzenia stacjonarne oraz mobilne z dostępem do internetu. Za pośrednictwem tej witryny można korzystać z wielu funkcji pomocnych przy użytkowaniu maszyn, szczególnie ukierunkowanych na wsparcie techniczne, dostęp do części zamiennych oraz doradztwo.

r e k l a m a
Portal oferuje wsparcie dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Za jego pośrednictwem można uzyskać szybki dostęp do instrukcji obsługi oraz katalogów części zamiennych. Ponadto, można zamówić części zamienne u swojego dealera lub przesłać zapytania ofertowe do kilku dealerów.  MyKUHN to również stały dostęp do kanału informacyjnego, gdzie systematycznie zamieszczane są specjalistyczne artykuły dotyczące zarówno rozwiązań technicznych, jak i agrotechnicznych oraz liczne wywiady z rolnikami pracującymi maszynami Kuhn na całym świecie.

Case IH

Mottem firmy Case IH przy uruchamianiu projektu „Case IH na 5” było podpowiedzenie rolnikom, jak zwiększyć efektywność maszyn oraz wydajność pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów. Na stronie internetowej, która wystartowała 21 sierpnia br., regularnie będą prezentowane tematyczne e-booki, w których specjaliści i eksperci marki Case IH będą dzielić się z czytelnikami szeregiem materiałów merytorycznych. Uczestnicząc w akcji będzie można dowiedzieć się m.in.: jak wyeliminować straty, ograniczyć zużycie paliwa i koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu w kombajnach zbożowych najnowszych technologii, czym jest rolnictwo precyzyjne i jakie oszczędności pozwala generować oraz co umożliwia synchronizacja pomiędzy maszynami bez wychodzenia z biura.


Aby skorzystać z tych rad, trzeba wypełnić formularz na stronie internetowej, po czym użytkownik otrzyma e-mail zwrotny, pozwalający na zapisanie e-booka na swoim komputerze. W ten szybki sposób odbiorca będzie miał dostęp do materiałów opracowanych przez ekspertów marki Case IH. Łącznie ma być dostępnych 5 bloków tematycznych. Każdy kolejny będzie publikowany w poniedziałek – począwszy od 21 sierpnia br.

Przemysław Staniszewski

r e k l a m a

r e k l a m a

Partner serwisu

r e k l a m a