r e k l a m a

Partner serwisu

Opryskiwacz samojezdny John Deere z numerem 1000 trafił do Czech

Maszyny Rolnicze
Data publikacji 12.04.2017r.

W czeskim gospodarstwie braci Miloslava i Zdenka Lukasów położonym 40 kilometrów na północ od Pragi, będzie pracował najnowszy opryskiwacz John Deere R4040i, który zarazem jest jubileuszową maszyną wyprodukowaną w fabryce Horst w Holandii.

Opryskiwacz będzie wykonywał zabiegi na powierzchni 1800 hektarów, na których uprawiana jest pszenica, jęczmień i buraki cukrowe. Flota gospodarstwa obejmuje już kilka maszyn John Deere, w tym dwa kombajny T660 HillMaster oraz ciągnik 8345R. Zamówiony jest też jeden z najnowszych modeli ciągnika 6155R.

r e k l a m a
Miloslav Lukas jest zadowolony z wysokiej jakości i mocy maszyn John Deere, deklarując, że chce wymienić całą flotę na maszyny John Deere, a efektem tego jest właśnie zakup opryskiwacza.

Maszyna wyposażona jest w zbiornik o pojemności 4000 litrów oraz belkę 36 m o zmiennej geometrii, z systemem automatycznego sterowania wysokością i przechyleniem. Posiada funkcję hydraulicznej regulacji rozstawu kół do szerokości międzyrzędzi. Elektroniczny system sterowania zaworami SolutionCommand zapewnia precyzyjne napełnianie i łatwe mieszanie składników chemicznych. Maszyna posiada też system automatycznego płukania z kilkoma trybami pracy. Opryskiwacz powstał w fabryce w Horst, w której nie tak dawno świętowano produkcję dziesięciotysięcznego opryskiwacza zaczepianego John Deere. Fabryka zajmuje się od ponad 70 lat projektowaniem i produkcją opryskiwaczy na rynek europejski. John Deere nabył ten zakład w 1997 roku, wraz z przejęciem holenderskiego producenta – firmy Douven.Fabryka John Deere w Horst w Holandii wyprodukowała tysięczny opryskiwacz samojezdny. Symboliczny „Złoty kluczyk” do tej maszyny został przekazany właścicielom gospodarstwa podczas specjalnej uroczystości. Na zdjęciu: bracia Miloslav i Zdenek Lukas z Matthiasem Steinerem, dyrektorem fabryki John Deere w Horst

P. Staniszewski

r e k l a m a

r e k l a m a

Partner serwisu

r e k l a m a