Pokazy ciągników na pasie głównym podczas Agro Show

Maszyny Rolnicze
Data publikacji 14.08.2015r.

Podczas tegorocznego Agro Show na pasie startowym prezentowane będą ciągniki o mocy 140-160 KM. Jak zapewniają organizatorzy będzie To ”nowa forma prezentacji jakiej dotychczas na AGRO SHOW nie było!”

Od piątku do niedzieli o stałych godzinach odbywać się będzie prezentacje tych maszyn, opatrzone profesjonalnym komentarzem moderatora. Każdy ciągnik stacjonować będzie w wyznaczonym obszarze o wymiarach 10 x 10 m2. Podczas prezentacji operator będzie mógł uruchomić ciągnik oraz zaprezentować proste manewry w obrębie wyznaczonego pola. Prezentowane będą ciągniki m.in. takich marek jak: Case, Claas, Kubota, New Holland, Valtra i inne.

To nie jedyna niespodzianka przygotowana w tym roku przez organizatorów. W tym roku zmieni się również koncepcja pokazów maszyn. Oprócz tradycyjnych pokazów w ringu opryskiwaczy i ładowarek, pokaz będzie tematyczny i poświęcony tylko pługom. Pługi zaprezentowane będą ringu, każdy przejedzie i będzie opisany przez moderatora. Następnie wszystkie prezentowane pługi pojadą na indywidualne niewielkie poletka pokazowe, gdzie będzie je można obejrzeć, dotknąć i dopytać o szczegóły. Rozpoczęcie największych targów maszynowych w Polsce zaplanowano na 18 września.

Partner serwisu