Grupa Azoty stawia na innowacje

Uprawa Wiadomości z branży
Data publikacji 13.11.2017r.

Grupa Azoty PUŁAWY przystąpiła do XIII edycji ARP Innovation Pitch, czego celem jest wyłonienie innowacyjnych rozwiązań i potencjalnych partnerów dla Spółki.

Grupa Azoty PUŁAWY bardzo mocno stawia na innowacje – mówi Jacek Janiszek, prezes Zarządu Grupy Azoty PUŁAWY. Wdrażanie nowoczesnych technologii jest jednym z priorytetów rozwoju naszej firmy. Kooperacja nauki  i wysokospecjalistycznego przemysłu to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim ogromna szansa wpisująca się w Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju wicepremiera Mateusza Morawieckiego.


W obecnej edycji poszukiwane są innowacyjne rozwiązania dla Grupy Azoty PUŁAWY w czterech obszarach: Nawozy – poszerzenie oferty o nowe nawozy i sposoby ich aplikacji; Biotechnologia – z wykorzystaniem surowców roślinnych oraz rozwój produktów przyjaznych środowisku; Produkty  – tworzenie nowych produktów bazujących na surowcach posiadanych przez spółkę; Technologie – optymalizacja efektywności procesów produkcji spółki.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 25 listopada 2017 r. Regulamin i wszelkie informacje o naborze są dostępne na stronie www.ptt.arp.pl/warsztaty. M.K.

Partner serwisu