r e k l a m a

Partner serwisu

Nowości nawozowe: HOLIST agro

Uprawa
Data publikacji 10.09.2017r.

Holist agro to nowe nawozy, o które wzbogaciło się portfolio Grupy Azoty. Nawozy HOLIST agro produkowane są na nowej linii w GZNF „Fosfory”. Aktualnie dostępne są dwie formuły nawozowe tych nowości: PK (Ca, S) 15-30 (10-10) oraz NK ( S) 10-31 (28), które cechują się wysoką jakością granulacji.

HOLIST agro PK 15-30 zawiera przyswajalne formy składników, przez co wpływa na bardzo dobre zaopatrzenie roślin w fosfor, potas, wapń i siarkę. Zwiększona zawartość potasu podnosi oporność nawożonych roślin na suszę. HOLIST agro NK 10-31 jest produkowany poprzez połączenie soli potasowej i siarczanu amonu i jest nawozem azotowo-potasowym z siarką, o dobrze przyswajalnych przez rośliny składnikach pokarmowych.

r e k l a m aHOLIST agro przeznaczone są do stosowania w uprawach rolniczych, sadowniczych i warzywniczych, ze szczególnym uwzględnieniem upraw o dużych wymaganiach dotyczących potasu. Nadają się do wszystkich rodzajów gleby, niezależnie od klasy i stopnia zakwaszenia. Przeznaczone są do stosowania przedsiewnego i należy zmieszać je z glebą (na użytkach zielonych stosować pogłównie, wczesną wiosną). Nawozy dostępne są w opakowaniach 500 kg (Big-Bag).

r e k l a m a

r e k l a m a

Partner serwisu

r e k l a m a