r e k l a m a

Partner serwisu

Robert i Bartosz – strażacy ochotnicy potrzebują pomocy w powrocie do zdrowia

Wieś i Rodzina
Data publikacji 09.07.2017r.

„Pomóżmy tym, którzy nas ratują!” – apelują strażacy z OSP w Brzeźnie.  Dwóch strażaków z ich jednostki – Rafał i Bartosz – potrzebują pomocy w powrocie do zdrowia.

Starszy z nich – Bartosz Czerniejewski – jest druhem i byłym naczelnikiem OSP w Brzeźnie. Niestety w Sylwestra 2016 roku uczestniczył w wypadku samochodowym. W jego wyniku doznał poważnego urazu czaszkowo-mózgowego. Wymaga stałej opieki lekarskiej i intensywnej rehabilitacji.

r e k l a m aZ kolei młodszy z druhów z OSP w Brzeźnie – Robert Skąpski – przed rokiem (w czerwcu 2016 roku) zachorował na układowe zapalenie naczyń. Choroba była na tyle poważna, że doszło w jej wyniku do komplikacji. A te doprowadziły do całkowitej niewydolności nerek. Robert obecnie musi być dializowany i czeka na przeszczep nerki.

Żeby pomóc swoim kolegom jednostka OSP w Brzeźnie prowadzi publiczną zbiórkę na rzecz Bartka i Roberta. Każdy może wesprzeć ich w powrocie do zdrowia wpłacając chociażby kilka czy kilkanaście złotych na konto OSP.

Poniżej dane potrzebne do przelewu

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnie
  • Ul. Główna 70A, 62-513 Brzeźno
  • Konto nr: 05 8530 0000 0000 6161 2000 0001
  • Tytułem: „Dla Bartka i Roberta”
Zbiórka potrwa do 11 września 2017 roku.
Wcześniej – 11 czerwca – w tej samej sprawie OSP w Brzeźnie zorganizował Festyn. W jego czasie można było licytować różne przedmioty a dochód był przeznaczony na pomoc dla obu strażaków. 
pm, fot. OSP w Brzeźnie

Strażacy z OSP w Brzeźnie potrzebują pomocy

r e k l a m a

r e k l a m a

Partner serwisu

r e k l a m a