r e k l a m a

Partner serwisu

Wydarzenia

XXVI Targi Rolne AGROTECHNIKA

Data rozpoczęcia

Organizator ŁODR zs. w Bratoszewicach, tel. 042 719 89 28

Place: Bratoszewice

Podczas Targów Rolnych AGROTECHNIKA 2018 prezentować swoją markę i produkty będzie blisko 200 firm, z całego kraju. Swoje usługi promować będą także stowarzyszenia i instytucje działające i pracujące na rzecz wsi i rolnictwa oraz szkoły. Odbędą się konkursy: • Maszyna Targów AGROTECHNIKA 2018• Najciekawsze Stoisko Targów AGROTECHNIKA 2018• Najbezpieczniejsza Maszyna Targów AGROTECHNIKA 2018.Producenci pokażą swoje produkty nawiązujące do dziedzictwa kulturowego wsi, a na estradzie wystąpią obok lokalnych grup folklorystycznych także solista Bartłomiej Kurowski oraz Maja Piwońska i Andrzej Janeczko czyli Trzeci Oddech Kaczuchy.Impreza skierowana jest bezpośrednio do rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, choć także zapraszamy też miłośników maszyn i roślin z miast i miasteczek.

Giełda Rolnicza

Data rozpoczęcia

Organizator MODR Oddział Płock, Starostwo Powiatowe w Płocku, Wójt Gminy Łąck, Zarząd Stada Ogierów w Łącku

Place: Łąck

MODR Oddział Płock wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Wójtem Gminy Łąck i Zarządem Stada Ogierów w Łącku, zapraszają do udziału w imprezie „XXVII GIEŁDA ROLNICZA”, która odbędzie się 13 maja 2018 roku na terenie przy Hali Sportowej w Łącku, ul Gostynińska 2. W ofercie giełdy: prezentacje handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa, m.in. maszyny i  urządzenia, nawozy, pasze, środki ochrony roślin, samochody osobowe i dostawcze, punkty konsultacyjne MODR, KOWR , KRUS i innych instytucji związanych z rolnictwem, pokaz pracy maszyn rolniczych na polu, kiermasze i prezentacja gospodarstw ekologicznych, kiermasz kwiatów, drzew , krzewów ozdobnych i owocowych,  kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego, prezentację gospodarstw agroturystycznych, walorów turystyczno-krajoznawczych Mazowsza, występy artystyczne.

Logo

Regionalne Targi Rolnicze Wiosna Gołaszyn

Data rozpoczęcia

Organizator Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Place: Gołaszyn

W dniach 19-20.05.2018 r. w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w powiecie rawickim z siedzibą w Gołaszynie odbędą się po raz jedenasty Regionalne Targi Rolnicze Gołaszyn – Wiosna 2018. Organizatorami Wystawy są Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Wielkopolska Izba Rolnicza w Poznaniu, Gmina Bojanowo, Starostwo Powiatowe w Rawiczu oraz Rawickie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego i Drobnego Inwentarza.Na targi zaproszone zostały firmy z branży maszynowej, paszowej, nawozowej, firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją środków ochrony roślin, rozprowadzające materiał siewny oraz firmy ogrodnicze.  Ramowy program Regionalnych Targów RolniczychGołaszyn - Wiosna 2018 Sobota 19.05.201810:00 Występ Zespołu Folklorystycznego „GOŁASZYNIACY”10:30 Uroczyste otwarcie targów11:00 Rozstrzygnięcie regionalnego etapu konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”13:00 Występ Zespołu Tańca Ludowego „MORACZEWO”15:00 Występ dzieci z przedszkola im. Misia Uszatka w Bojanowie17:00 Koncerty zespołu AMIGOS19:00 Koncert zespołu ANDY’S BAND21:00 Koncert zespołu VERDIS24:00 Zakończenie pierwszego dnia targów Niedziela 20.05.20189:00 Rozpoczęcie drugiego dnia targów9:30 Przegląd piosenki dziecięcej i młodzieżowej przedszkoli i szkół powiatu rawickiego16:00 Podsumowanie konkursu „Najciekawsza ekspozycja targowa”16:30 Podsumowanie konkursu piosenki dziecięcej i młodzieżowej 17:00 zakończenie targów

Logo

Open Farm

Data rozpoczęcia

Organizator Polska Fundacja Wsparcia Europejskiego

Place: Sierakowo k. Przasnysza

19 – 20 maja 2018 roku na terenie lotniska w Przasnyszu odbędzie się II Edycja Targów Rolniczych „Open Farm”. Organizatorzy przewidują obecność ponad 400 wystawców z całej Polski oraz około 40 tys. zwiedzających. Podczas I Edycji dopisała nie tylko piękna pogoda, ale i goście – Targi Open Farm odwiedziło około 20 tys. zwiedzających oraz 235 wystawców. Całość targów zostanie podzielona na trzy główne obszary: wystawę rolniczą, wiosenny kiermasz ogrodniczy oraz I regionalną wystawę zwierząt hodowlanych. Na Targach Open Farm swoje miejsce odnajdą producenci i sprzedawcy sprzętu rolniczego, środków ochrony roślin, nawozów, producenci materiału szkółkarskiego, sprzedawcy roślin, kwiatów i sprzętu ogrodniczego, sprzedawcy produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych oraz przedstawiciele branży bankowej i ubezpieczeniowej.

Logo

Regionalne Targi Rolne Bielice

Data rozpoczęcia

Organizator Starostwo Powiatowe w Mogilinie, Fundacja Powiatu Mogielińskiego, Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich, Stowarzyszenie Wychowanków i Sympatyków Szkoły Rolniczej w Bielicach

Place: Bielice

19-20.05.2018

Logo

Zielone Agro Show

Data rozpoczęcia

Organizator Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Place: Ułęż

W dniach 26 i 27 maja ekspozycja na terenie Moto Parku w Ułężu będzie czynna dla zwiedzających w godzinach od 9:00 do 17:00. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zapewnia bezpłatny wstęp, parking i katalog wystawy, a także dofinansowanie przyjazdów grupowych organizowanych przez mleczarnie, ośrodki doradztwa rolniczego, urzędy gmin, izby rolnicze oraz szkoły. ZIELONE AGRO SHOW to:- polowa wystawa adresowana specjalnie do hodowców bydła mlecznego oraz producentów mleka- prezentacje najnowszego sprzętu - szerokiej oferty maszyn zielonkowych- okazja, by zapoznać się ze specjalistami i fachowcami w dziedzinie maszyn zielonkowych- atrakcyjne pokazy szerokiej gamy marek maszyn rolniczych niezbędnych do uprawy i zbioru zielonek- ponad 10.000 m2 powierzchni ekspozycyjnej stoisk- prawie 150 wystawców w jednym miejscu- co roku około 25 tysięcy zwiedzających- punkty doradcze i seminaria tematyczne dla rolnikówZIELONE AGRO SHOW to wystawa, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez wystawienniczych. Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Poza wystawcami oferującymi nowoczesne maszyny rolnicze odwiedzić można także firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych. ZIELONE AGRO SHOW to niepowtarzalna okazja dla rolników, aby w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny dostępne na światowych rynkach. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców każdy ma możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji, a także wydajnością maszyn.

Logo

Targi Rolniczo - Ogrodnicze Kościerzyn

Data rozpoczęcia

Organizator ŁODR zs. w Bratoszewicach, tel. (43) 821 31 13

Place: Kościerzyn

XXVIII Targi Rolniczo – Ogrodnicze w Kościerzynie - gmina Wróblew, pow. sieradzki, woj. łódzkie - to impreza dwudniowa organizowana w dniach 26 -27 maja 2018 roku. Głównym celem przyświecającym ich organizacji jest transfer wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach technicznych i technologicznych w rolnictwie oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk z dziedziny wiedzy rolniczejW programie przewidujemy prezentację i promocję nowości techniki i technologii rolniczej oraz ogrodniczej i techniki budowlanej. Nieodłączne elementy imprezy to promocja lokalnego dziedzictwa kulturowego, w tym występy zespołów regionalnych a także pokazy i prezentacje pracy maszyn i konkursy: - MASZYNA TARGÓW 2018- BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE – realizowany przez KRUSPodczas targów prowadzimy doradztwo i konsultacje w zakresie: - PROW na lata 2014 - 2020- minimalnych wymagań wzajemnej zgodności- kredytowania rolnictwa, podatków w rolnictwie, przetwórstwa i usług dla rolnictwa- technologii produkcji rolniczej- ekologii , ochrony środowiska i OZEDużym zainteresowaniem cieszą się kiermasze kwiatów i urządzeń do ogrodu, regionalnej żywności, sprzętu gospodarstwa domowego, oraz wydawnictw ŁODR.

Logo

Opolagra

Data rozpoczęcia

Organizator DLG AgoFood Sp. z o.o.

Place: Kamień Śląski

W dniach 15-17 czerwca po raz XV-ty odbędzie się największa w południowej Polsce wystawa rolnicza – Opolagra. W 2017 roku odwiedziło ją 45.000 zwiedzających, którzy podziwiali stoiska ponad 430 wystawców. Opolagra to uczta dla pasjonatów techniki rolniczej oraz chowu i hodowli bydła. Mogą oni nie tylko obejrzeć maszyny na stoiskach, ale również przyjrzeć się im podczas licznych pokazów. Maszyny w trakcie pracy na Opolagrze to widowisko o niesłabnącym zainteresowaniu. 

Partner serwisu

r e k l a m a