r e k l a m a

Partner serwisu

Wydarzenia

Logo

Dni Otwartych Drzwi, Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Data rozpoczęcia

Organizator PODR w Boguchwale, (17) 870 15 07

Place: Boguchwała

23-24.06.2018 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i Marszałek Województwa Podkarpackiego zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie promocyjno-handlowej „Dni Otwartych Drzwi – Boguchwała 2018” połączonej z „XX Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 23-24 czerwca br. na terenie Ośrodka. Honorowy patronat nad imprezą objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Wojewoda Podkarpacki Marszałek Województwa Podkarpackiego Prezes Podkarpackiej Izby Rolniczej Dni Otwartych Drzwi stwarzają szansę, poprzez połączenie prezentacji poletek doświadczalnych, wystawy maszyn i środków do produkcji rolnej, wystawy zwierząt hodowlanych, z fachowym doradztwem, uzyskania kompleksowej informacji potrzebnej rolnikom, służbom doradczym oraz instytucjom i osobom związanym z rolnictwem. Prezentowanie nowoczesnych technologii produkcji, dostępnych środków pomocowych oraz fachowe doradztwo, jak z nich skorzystać, zwiększają szansę poczynienia trafnych inwestycji gospodarczych.

Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego, Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Dni z Doradztwem Rolniczym

Data rozpoczęcia

Organizator PODR w Szepietowie, (86) 275 89 00

Place: Szepietowo

23-24.06.2018  

Logo

Dzień Otwartych Drzwi

Data rozpoczęcia

Organizator WODR Końskowola, tel. (81) 889 06 54

Place: Końskowola

Logo

Zielone Pola - Wasylów

Data rozpoczęcia

Organizator Osadkowski

Place: Wasylów

Zielone Pola LATO to wyjątkowy cykl spotkań polowych, które odbywają się corocznie w całej Polsce. Zapraszamy na 12 spotkań polowych, gdzie w 10 lokalizacjach będzie można zobaczyć, ocenić i porównać bogatą kolekcję odmian zbóż, rzepaków, a także najnowsze rozwiązania agrotechniczne . Zagadnienia omówią eksperci firmy Osadkowski SA oraz przedstawiciele partnerów spotkania. Więcej na www.osa24.pl/zielone-pola-18

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH, Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Data rozpoczęcia

Organizator Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie

Place: Minikowo

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie to specjalistyczna i wielotematyczna wystawa dla producentów rolnych i ekspertów z branży. Jest to również największa wystawa rolnicza w północno-zachodniej Polsce. Specjalizacją targów AGRO-TECH jest technika rolnicza, która zajmuje ok. 75% powierzchni.W programie targów: profesjonalne pokazy pracy maszyn i ciągników rolniczych, unikalna w skali kraju kolekcja ponad 200 odmian roślin uprawnych, wystawa zwierząt hodowlanych wraz z aukcją, Dzień Pola w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian Chrząstowie, Konkursy: Innowacyjny Produkt, Agroliga, Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, zintegrowane stoisko informacyjne MRiRW z udziałem podległych agencji rolnych: ARiMR, KRUS, KOWR, profesjonalne doradztwo.

Partner serwisu

r e k l a m a