Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

39-latka pokłóciła się z mężem. Z zemsty podpaliła stodołę. I to nie był jej pierwszy raz

Krzysztof Janisławski
Kategoria: Wiadomości
39-latka pokłóciła się z mężem. Z zemsty podpaliła stodołę. I to nie był jej pierwszy raz
Wiadomości
Data publikacji 28.01.2022r.

Wkurzył ją mąż, ale to sąsiadowi puściła z dymem stodołę. Policjanci z Trzeszczan koło Hrubieszowa zatrzymali 39-latkę z gm. Uchanie, która odpowie za podpalenie. Kobieta się przyznała. Jak podpaliła budynek gospodarczy?

Policja z gm. Uchanie namierzyła podpalacza stodoły 

- Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach ustalili, że podpalaczką jest 39-latka, która mieszka po sąsiedzku. Po kłótni z mężem wyszła z domu, "aby odreagować". Paliła papierosy, a niedopałki rzucała w stronę stodoły, która w końcu stanęła w ogniu - relacjonuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak z KPP w Hrubieszowie w woj. lubelskim

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Wartość strat w związku z pożarem wyniosła ponad 10 tys. zł. Kobieta usłyszała już zarzuty zniszczenia mienia. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

r e k l a m a

39-latka z gm. Uchanie odpowiadała już za podpalenie innej stodoły

Policjanci z Hrubieszowa informują, że 39-latka w ub. roku odpowiadała już przed sądem za podpalenie innej stodoły w tej samej gminie.

- Doszło do tego 25 maja ub. roku – mówi Edyta Krystkowiak. – Policjanci zastali ja na miejscu podpalenia. Początkowo zaprzeczała, ostatecznie się przyznała.

Kobietę pogrążył zapis monitoringu z pobliskiej stacji benzynowej. – Miała ok. jednego promila alkoholu. Nie potrafiła wytłumaczyć, dlaczego podpaliła stodołę – dodaje policjantka. – Za tamto przestępstwo została skazana na wykonywanie prac społecznych.

Krzysztof Janisławski

Fot. Pixabay/ilustracyjne

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a