Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

43-latek groził śmierciom żonie i dziecku. Wpadł jadąc po pijaku ciągnikiem

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
43-latek groził śmierciom żonie i dziecku. Wpadł jadąc po pijaku ciągnikiem
Wiadomości Policja
Data publikacji 13.11.2020r.

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Pisz, który wrócił do domu pod działaniem alkoholu i wszczął żonie awanturę. Później zaczął niszczyć mienie za pomocą ciągnika. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Pisz: Pijany traktorzysta groził bliskim pozbawieniem życia

8 listopada policjanci z Pisza (woj. warmińsko-mazurskie) zatrzymali krewkiego 43-latka, który dopuścił się między innymi gróźb karalnych wobec swoich najbliższych. Do zatrzymania mężczyzny doszło na drodze publicznej, gdzie po pijaku poruszał się on ciągnikiem rolniczym.

Traktorzysta próbował wmówić interweniującym policjantom, że to nie on prowadził ciągnik tylko ktoś inny, a on na piechotę przeganiał krowy. Świadkowie jednak wskazali kto faktycznie prowadził traktor.

r e k l a m a

Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Policjanci ustalili, że zanim 43-latek wsiadł do ciągnika po tym, jak wcześniej wobec żony i 17-letniego syna wszczął awanturę domową. Groził domownikom pozbawieniem życia, wyganiał ich z domu i z posesji. Do tego niszczył sprzęty gospodarstwa rolnego utrudniając pokrzywdzonym korzystanie z nich. Wielokrotnie kierował też groźby pozbawienia życia pod adresem brata.

Jak ustalono nie był to jednorazowy występek.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut psychicznego znęcania się nad żoną i małoletnim synem oraz zarzut kierowania gróźb karalnych pod adresem brata. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Michał Czubak
Fot. KPP w Piszu

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a