Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Rolnik nie zauważył, że zgubił przyczepę. Ta staranowała remizę OSP [VIDEO]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Rolnik nie zauważył, że zgubił przyczepę. Ta staranowała remizę OSP [VIDEO]
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 03.06.2022r.

Zdarzenie miało miejsce 2 czerwca po godzinie 18 w Węgrach (woj. opolskie) miało miejsce nietypowe zdarzenie drogowe z udziałem ciągnika rolniczego. Przyczepa pojazdu staranowała miejscową remizę OSP.

Opole. W Węgrzech ciągnik zgubił przyczepę

„Wypadki chodzą po ludziach, pewien incydent spotkał dziś i Nas, jak wielu z Was już wie dzisiaj na skutek nieszczęśliwego zdarzenia całkowitemu uszkodzeniu uległa jedna z bram naszych garaży” – napisali w mediach społecznościowych ochotnicy OSP Węgry (woj. opolskie). Ów wypadek, który ich spotkał związany jest z incydentem, który zaczął się wcześniej.

Drogą przed remizą strażaków poruszał się ciągnik rolniczy, który ciągnął za sobą przyczepę wypełnioną drzewem. W pewnym momencie przyczepa wypięła się, zmieniła kierunek i ruszyła w stronę strażackiej remizy.

r e k l a m a

Przyczepa zatrzymała się na bramie

Szczęśliwie dla wszystkich, brama garażowa była zamknięta, a wozy strażackie oddalone od niej. Dzięki temu uszkodzeniu, a w zasadzie zniszczeniu – jak mówią strażacy – uległa tylko brama garażowa. „Na szczęście nikogo nie było w pobliżu i straty są tylko materialne, dodatkowo nie ucierpiał żaden wóz” – przekazują w mediach społecznościowych.

Michał Czubak
Fot. OSP Węgry

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a