Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

ARiMR działa już pełną parą

Magdalena Szymańska
Kategoria: Wiadomości
ARiMR działa już pełną parą
Wiadomości Koronawirus
Data publikacji 06.06.2020r.

Rolnicy mogą już załatwić wszystkie sprawy w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR osobiście. Placówki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa działają już normalnie.

Koronawirus. Placówki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ponownie otwarte dla rolników

Agencja otworzyła całkowicie swoje placówki 25 maja. W województwie śląskim i powiatach, gdzie zagrożenie epidemiczne jest podwyższone, sytuacja będzie monitorowana na bieżąco.

r e k l a m a

Co można załatwić na miejscu w biurze Agencji?

Na miejscu, w biurach powiatowych, rolnicy mają m.in. możliwość złożenia wniosku o dopłaty bezpośrednie i obszarowe w formie elektronicznej (aplikacja eWniosekPlus) za pomocą udostępnianej przez biuro powiatowe sieci przy bieżącym wsparciu technicznym pracownika Agencji. Login i kod dostępu każdorazowo wysyłany jest SMS-em na numer telefonu wnioskodawcy podany w formularzu. Dlatego ważne jest, aby przychodząc do biura powiatowego, rolnicy zabrali ze sobą telefon komórkowy.

Reżim sanitarny zachowany. Kto chce tego uniknąć może sprawy załatwić online

Osobiste załatwianie spraw w ARiMR możliwe będzie z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Dostępne pozostają narzędzia pozwalające na złożenie wniosków przez Internet oraz usytuowane przy placówkach terenowych Agencji wrzutnie na dokumenty.

Magdalen Szymańska
fot. P. Mikos

Widziałeś już nasze video "Ostatni TPR redagowany przez Krzysztofa Wróblewskiego. A w nim m.in. o gniewie rolników"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a