Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Buraki zablokowały krajową 11 pod Środą Wielkopolską

Buraki zablokowały krajową 11 pod Środą Wielkopolską
Wiadomości
Data publikacji 19.09.2022r.

Rankiem droga krajowa nr 11 między Środą Wielkopolską a Jarocinem (woj. wielkopolskie) była zablokowana po wypadku pojazdu ciężarowego, który przewoził buraki.

Środa Wielkopolska. W Krzykosach zestaw ciężarowy przewożący buraki wpadł do rowu

Kilka minut po godzinie 8 rano droga krajowa nr 11 ze Środy Wielkopolskiej do Jarocina stanęła w korku. To skutek wypadnięcia z drogi pojazdu ciężarowego, którzy przewoził buraki. Auto wpadło do rowu na wysokości miejscowości Koszuty (woj. wielopolskie). – Nasze czynności na miejscu cały czas trwają – powiedziała nam Edyta Kwietniewska, oficer prasowy KPP Środa Wielkopolska. Jak dodała policjantka, kierującemu samochodem ciężarowym nic się nie stało.

Pojazd ciężarowy całkowicie znajduje się poza drogą, zatem po odjeździe służb nie będzie problemu z przejazdem. Ten pojawi się ponownie, gdy na miejsce dojedzie ciężki sprzęt, którym będą podjęte czynności zmierzające do postawienia ciężarówki na koła. Wcześniej jednak ładunek buraków, jaki wysypał się do rowu oraz na pobliskie pole, będzie musiał być przeładowany na podstawioną drugą ciężarówkę – to również spowoduje utrudnienia w ruchu.

Michał Czubak

Fot. KPP Środa Wlkp.

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a