Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Burzliwe obrady zarządu PFHBiPM

Burzliwe obrady zarządu PFHBiPM
Wiadomości Felietony
Data publikacji 07.12.2019r.

Niezwykle burzliwie wyglądały ostatnie obrady zarządu Polskiej Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Z czego to wynika?

Jak się dowiadujemy, ostatnie posiedzenie zarządu Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka przebiegało nader burzliwie. 
 

r e k l a m a

Członkowie mają dość Federacji

Czyżby rosnąca rzesza hodowców, którzy zawieszają ocenę użytkowości mlecznej krów tak bardzo wyprowadziła niektórych członków prezydium z równowagi? A może to brak nadziei na przywrócenie pełnej dotacji przez ministerstwo rolnictwa? Podobno wszystkiemu z uwagą przysłuchiwał się rzecznik prasowy Federacji. 

r e k l a m a

 

Zaklinanie rzeczywistości – co innego widzą, co innego czytają 

Mamy nadzieję, że, jak ma w zwyczaju, przygotuje szczegółową relację i zamieści ją w biuletynie PFHBiPM. Potrzebny jest też tekst o tym, jak hodowcy z Podlasia kochają i szanują prezydenta Banacha. A wyraz tych gorących uczuć przejawia się w tym, że nie śmią przychodzić na zebrania rejonowe kół hodowców i zabierać cennego czasu panu prezydentowi.

 

Wsparcie dla PFHBiPM – tak, ale…

Panowie prezydenci! Jesteśmy za tym, aby PFHBiPM otrzymała z budżetu brakujące 29 milionów zł. Podpowiemy nawet jak to zrobić: należy poprosić ministra Ardanowskiego o zorganizowanie okrągłego stołu i wyjaśnić wszystkie wątpliwości, w tym te związane z funkcjonowaniem Federacji i jej spółki. Chyba, że macie jeszcze coś więcej do ukrycia?Krzysztof Wróblewski
Paweł Kuroczycki
redaktorzy naczelni "Tygodnika Poradnika Rolniczego"
(fot. Pixabay)

Widziałeś już nasze video "Ardanowski: mocny cios w rolników uprawiających rzepak"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a