Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Ciągnik rolniczy zmiażdżył młodego rolnika. 20-latek trafił do szpitala

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Ciągnik rolniczy zmiażdżył młodego rolnika. 20-latek trafił do szpitala
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 06.10.2022r.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 5 października w Wąsoszu (woj. podlaskie). Na prywatnej posesji ciągnik rolniczy zmiażdżył młodego rolnika.

Grajewo. W Wąsoczu traktor przycisnął do ściany 20-letniego rolnika

Służby informację o wypadku otrzymały 5 października około godziny 13.30. Na miejsce udał się naziemny zespół ratownictwa medycznego oraz zastęp OSP Żebry. Gdy strażacy dotarli do zmiażdżonego mężczyzny, zajmowali się nim już medycy z pogotowia, który polecili ochotnikom zabezpieczenie miejsca lądowania helikoptera LPR.

Następnie po wylądowaniu medycznego śmigłowca pomogli przetransportować go do helikoptera. Z obrażeniami ciała został on zabrany do jednego ze szpitali.

Okoliczności wypadku wskazują na nieszczęśliwy wypadek, w którym ciągnik rolniczy 20-letniego rolnika przygniótł do ściany budynku gospodarczego

r e k l a m a

Zginął młody rolnik zmiażdżony przez kombajn. Osierocił dwoje dzieci

23 sierpnia w godzinach wieczornych służby ratunkowe z powiatu wschowskiego otrzymały informację o wypadku z udziałem kombajnu, do którego doszło w Przybyszowie (woj. lubuskie). Tam podczas wymiany koła kombajn przygniótł 30-latka.

Mężczyzna chciał wymienić koło w pojeździe. W pewnym momencie osunął się lewarek, a na mężczyznę spadł heder kombajnu. 30-latek zginął od razu. Nie miał żadnych szans, żeby przeżyć wypadek.

Michał Czubak
Fot. OSP Żebry

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a