Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Ciągnik z 3 osobami spadł ze skarpy i się przewrócił [FOTO]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Ciągnik z 3 osobami spadł ze skarpy i się przewrócił [FOTO]
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 16.07.2022r.

Wypadek ciągnika w Słodkowie Pierwszym (woj. lubelskie). Traktorem, który wywrócił się, podróżowały trzy osoby. Dwie z pojazdu wyszły o własnych siłach. Do 65-latka przygniecionego przez traktor przyleciał helikopter LPR.

Lublin. Groźny wypadek ciągnika z trzema osobami wewnątrz

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w godzinach popołudniowych w Słodkowie Pierwszym (woj. lubelskie). Wypadek wydarzył się na polnej drodze, pomiędzy polami. Ciągnikiem rolniczym z doczepioną przyczepką jednoosiową podróżowały łącznie trzy osoby. W pewnym momencie doszło do wywrotki traktora.

r e k l a m a

Jeden z poszkodowanych uwięziony pod ciągnikiem

W wyniku wywrotki wszystkie trzy osoby, które jechały traktorem wypadły z pojazdu. Dwóm z nich nie stało się w zasadzie nic i w momencie dojazdu służb znajdowały się poza ciągnikiem rolniczym. Trzecia, 65-letni mężczyzna, nie miała tyle szczęścia. Poszkodowany został przygnieciony przez traktor. To również do niego zadysponowano Lotnicze Pogotowia Ratunkowe.

r e k l a m a

W wypadku ciągnika został tanny 65-letni rolnik

Uczestnicy piątkowego zdarzenia drogowego mogą mówić i sporym szczęściu. Z poważnie wyglądającej wywrotki traktora wyszli bez większych obrażeń ciała. Nawet przygnieciony przez traktor 65-latek.

Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci. Na ten moment wiadomo, że traktor wjechał na skarpę, na skutek czego przewrócił się na bok.

Michał Czubak
Fot. PSP Kraśnik

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – dwuletnia prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – dwuletnia prenumerata

Płacisz tylko

477,00 zł SPRAWDŹ

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a