Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Ciągnikiem z płonącą przyczepą gnał przez wieś!

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Ciągnikiem z płonącą przyczepą gnał przez wieś!
Wiadomości Pożary
Data publikacji 09.09.2022r.

Do sieci trafił materiał wideo z Woli Jedlińskiej (woj. łódzkie), na którym widać ciągnik rolniczy z przyczepą wypełnioną sianem, który porusza się przez wieś. Wideo trwa kilka sekund i budzi wiele spekulacji. Rozwiewa je straż pożarna.

Radomsko. Ciągnik z płonącą przyczepą jechał przez wieś

Zdarzenie miało miejsce 6 września na DK 42 w Woli Jedlińskiej (woj. łódzkie). „Krajówką” poruszał się ciągnik rolniczy z przyczepą, na której znajdowało się siano. Siano płonęło, ale traktorzysta nie zważał na płomienie, tylko jechał dalej.

Wideo zrodziło spekulacje, w których wiele osób zarzuca traktorzyście nieodpowiedzialne zachowanie. Uważają, że powinien zatrzymać traktor i próbować gasić pożar, albo odpiąć przyczepę i oddalić się w bezpieczne miejsce.

Niektórzy sądzą, że kierujący ciągnikiem nawet nie wiedział o tym, że mu się pali z tyłu i dlatego jechał.

Nic bardziej mylnego.

r e k l a m a

Straż pożarna staje w obronie traktorzysty

W obronie kierującego ciągnikiem rolniczym stają strażacy z Radomska. To traktorzysta zauważył pożar i dał znać służbom o zdarzeniu – tłumaczą strażacy. Dlaczego więc nie zatrzymał się, tylko jechał dalej? - Chciał jak najszybciej wyjechać z terenu wsi na pole, by nie stwarzać zagrożenia wśród budynków. Tak też zrobił. Na polu ogień został ugaszony - informuje kapitan Marek Jeziorski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku.

Michał Czubak

Fot. kadr z filmu

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a