Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Czy produkcja zrównoważona w rolnictwie może się opłacać? Weź udział w webinarze

Magdalena Szymańska
Kategoria: Wiadomości
Czy produkcja zrównoważona w rolnictwie może się opłacać? Weź udział w webinarze
Wiadomości Webinar
Data publikacji 23.11.2022r.

Jak poradzić sobie ze zrównoważoną produkcją z uwzględnieniem środków do produkcji i dobrostanu zwierząt, które będzie obowiązywało od przyszłego roku? Odpowiedź na te i wiele innych pytań w webinarze dla rolników.

Jak prowadzić produkcję zrównoważoną w gospodarstwie z uwzględnieniem środków do produkcji i dobrostanu zwierząt?

Zrównoważone praktyki rolnicze w produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz troska o środowisko naturalne – to jeden z elementów Zielonego Ładu, który będzie obowiązywał rolników od 2023 roku. Jak prowadzić produkcję zrównoważoną w gospodarstwie z uwzględnieniem środków do produkcji i dobrostanu zwierząt? Jak uzyskać certyfikację w tym zakresie? Jak finansować niezbędne zmiany i procesy, które wymusza Zielony Ład?

r e k l a m a

Jak zapisać się na webinar?

To główne zagadnienia, które będziemy chcieli poruszyć podczas specjalnego webinarium, które odbędzie się w czwartek 24 listopada br. w godzinach od 13:00 do 15:00. Szczegółowy program i zapisy na eventy.pwr.agro.pl.

Organizatorem webinarium jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze, a partnerami Bank BNP Paribas oraz Polskie Stowarzyszenie Rolnictwa Zrównoważonego „ASAP”. Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła m.in. Redakcja „Tygodnika Poradnika Rolniczego” i portalu tygodnik-rolniczy.pl.

Magdalena Szymańska
fot. Pixabay

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a