Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Dramat na polu pod Sandomierzem. Kombajn wciągnął kobietę

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Dramat na polu pod Sandomierzem. Kombajn wciągnął kobietę
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 28.09.2022r.

Do wypadku podczas zbiorów ziemniaków doszło we wtorek 27 września. Zdarzenie miało miejsce na jednym z pól w Zakrzowie (woj. świętokrzyskie). Kobieta z obrażeniami nogi trafiła do szpitala.

Kielce. Koszmarny wypadek we wsi Zakrzów. Kombajn wciągnął nogę kobiety

Służby ratownicze z okolic Sandomierza (woj. świętokrzyskie) 27 września około godziny 17 otrzymały informacje o niebezpiecznym wypadku, do którego doszło podczas prac polowych. Kombajn do zbiorów ziemniaków pochwycił nogę pracującej przy zbiorach kobiety i ją wciągnął.

Strażacy pomogli poszkodowanej, którą przekazano pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego, a ta następnie przetransportowała ją do szpitala.

Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające dokładne okoliczności wtorkowego wypadku.

r e k l a m a

Straszny wypadek na polu! Kombajn wciągnął rękę chłopca

Wypadek wydarzył się 22 sierpnia około godziny 17 na terenie gminu Księżpol (woj. lubelskie). W jego wyniku ranny został 15-letni chłopiec, który najprawdopodobniej pomagał podczas zbiorów cebuli. W pewnym momencie elementy ubrania dziecka zostały wciągnięte przez ruchome części kombajnu.

- Wstępne ustalenia mundurowych wskazują na to, że 15 – letni mieszkaniec gminy Tarnogród wykonywał prace związane ze zbiorem cebuli. W pewnym momencie ręka chłopca została wciągnięta pomiędzy wałek, a taśmę podajnikową. Nastolatek został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Lublinie – przekazuje asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Michał Czubak
Fot. OSP Klimontów

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a