Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Dramat pod Śremem. 17-letnia rowerzystka uderzyła w ciągnik z prasą. Jak doszło do wypadku?

Kamila Szałaj
Kategoria: Wiadomości
Dramat pod Śremem. 17-letnia rowerzystka uderzyła w ciągnik z prasą. Jak doszło do wypadku?
Wiadomości
Data publikacji 12.06.2022r.

Do dramatycznego wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze ze Zbrudzewa do Niesłabina w pow. śremskim w woj. wielkopolskim. 17-letnia rowerzystka zderzyła się z ciągnikiem rolniczym z prasą zwijającą.

Jak poinformował portal Tydzień Ziemi Śremskiej, do wypadku doszło 11 czerwca ok. godz. 18.00 na prostym odcinku drogi powiatowej ze Zbrudzewa do Niesłabina.  

17-letnia dziewczyna, jadąc rowerem, uderzyła w stojącą na poboczu prasę zwijającą Sipma, podczepioną do ciągnika Zetor.

Po rowerzystkę przyleciał helikopter

r e k l a m a

Uderzenie głową było tak silne, że rowerzystka straciła przytomność aż na kilkadziesiąt minut. Z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem LPR do szpitala w Poznaniu.

Ciągnik stał na poboczu. Policja wyjaśnia, jak mogło dojść do zderzenia

Zetor wraz z prasą stał na poboczu drogi. Kierowca ciągnika w rozmowie z Tygodniem Ziemi Śremskiej przyznał, że nie wie, jak to się stało, że rowerzystka z taką siłą wjechała w prasę.

– Nie wiem, jak do tego doszło. Ja stałem na poboczu, a rowerzystka we mnie wjechała – mówił Tygodniowi Ziemi Śremskiej traktorzysta. 

Tygodnik zaznacza, że funkcjonariusze policji także nie byli w stanie wyjaśnić, czemu rowerzystka uderzyła w stojący na poboczu drogi zestaw rolniczy.

Dokładne okoliczności wypadku są wyjaśniają teraz policjanci z KPP Śrem.

oprac. ksz, na podst. TZŚ

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a