Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Fatalne zderzenie Mercedesa z ciągnikiem Claas. Jedna osoba zginęła [FOTO]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Fatalne zderzenie Mercedesa z ciągnikiem Claas. Jedna osoba zginęła [FOTO]
Wiadomości Wypadek
Data publikacji 25.09.2022r.

W sobotę w godzinach wieczornych w Sadkowie (woj. dolnośląskie) doszło do wypadku. Zderzenie Mercedesa z ciągnikiem rolniczym Claas z agregatem siewnym zakończyło się śmiercią kierowcy samochodu osobowego.

Wrocław. Śmiertelny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego Claas

Służby ratownicze zgłoszenie o wypadku, do którego doszło 24 września na trasie Sadkówek – Sadków (woj. dolnośląskie) otrzymały przed godziną 20.00. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczym Claas z podczepionym agregatem siewnym. Na miejsce udały się zastępy JRG 6 Kąty Wrocławskie oraz OSP Małkowice, OSP Starówka i OSP Gniechowice, a także pogotowie ratunkowe i policja. 

r e k l a m a

Kierowca Mercedesa nie dawał oznak życia

Po dojeździe na miejsce pierwszych ratowników strażacy natychmiast przystąpili do udzielania pomocy uczestnikom zdarzenia. Traktorzysta nie wymagał większej pomocy medycznej. Natomiast osoba kierująca Mercedesem nie dawała oznak życia. Przystąpiono do czynności ratowniczych, jednak lekarz stwierdził zgon.

Na czas działań służb droga była zablokowana przez blisko sześć godzin. Okoliczności tragicznego zderzenia z ciągnikiem rolniczym wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej.

Michał Czubak
Fot. OSP Gniechowice

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a