Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Jabłkomat – jak działa w praktyce?

Przemysław Staniszewski
Kategoria: Wiadomości
Jabłkomat – jak działa w praktyce?
Wiadomości Ciekawostki
Data publikacji 03.07.2021r.

Czasy wymuszają na ludziach podejście do niekonwencjonalnych rozwiązań. Jak sprzedawać jabłka, jednocześnie unikając kontaktu z klientem, który w dobie pandemii może być nosicielem COVID-19? Rozwiązaniem jest… jabłkomat.

Jabłkomaty - jedyne takie dwa w Polsce

W dobie pandemii koronawirusa najbezpieczniej jest robić zakupy bez kontaktu z innymi ludźmi. Takie możliwości dają np. samoobsługowe jabłkomaty, które działają 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W Polsce znajdują się dwa tego typu urządzenia. Jedno stoi przed bramą przedsiębiorstwa

r e k l a m a

Proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika

Marta i Arkadiusz Lechoszestowie twierdzą, że pomysł zaczerpnęli z zagranicy m.in. z Niemiec czy Włoch, gdzie tego typu urządzenia są już popularne. Obsługa urządzenia jest intuicyjna. Wpierw wybiera się interesującą odmianę jabłek z opisu umieszczonego na urządzeniu. Potem trzeba sprawdzić czy w którejś z 48 skrytek jabłka danej odmiany się znajdują. Jeżeli tak, to następnie wpisuje się numer skrytki, po czym można przejść do płatności kartą lub gotówką. Po zatwierdzeniu opłaty, drzwi skrytki się otwierają i można wyjąć woreczek z owocami. Oprócz jabłek urządzenie w Grudni Wielkiej serwuje gruszki oraz naturalne soki.

r e k l a m a

Piotr Staniszewski
Fot. P. Staniszewski

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a