Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Jak poprawić opłacalność hodowli bydła mięsnego? Zapisz się na forum o wołowinie

Magdalena Szymańska
Kategoria: Wiadomości
Jak poprawić opłacalność hodowli bydła mięsnego? Zapisz się na forum o wołowinie
Wiadomości Forum Rolnicze
Data publikacji 18.03.2023r.

Już za niespełna miesiąc odbędzie się I Wielkopolskie Forum Promocji Wołowiny w Ostrowie koło Powidza. Czego po forum należy się spodziewać? Odpowiadamy.

I Wielkopolskie Forum Promocji Wołowiny już niebawem

12 kwietnia w hotelu Moran w Ostrowie koło Powidza odbędzie się I Wielkopolskie Forum Promocji Wołowiny. Forum przyświeca hasło: „Poprzez promocję do zwiększenia spożycia w Polsce”. Uczestnicy forum będą mieli okazję wzięcia udziału w czterech panelach tematycznych, przyjrzenia się, jak przyrządza wołowinę jeden z czołowych polskich kucharzy, oraz poczuć jej smak. Na zakończenie każdego z panelu będzie czas na zadawanie pytań i dyskusję. Organizatorom wydarzenia, którymi są grupy producenckie „Bizon” oraz „Bizon Logistyka”, zależy również na tym, aby forum było miejscem nie tylko wymiany doświadczeń, ale także nawiązywania relacji biznesowych. Udział w forum jest bezpłatny.

r e k l a m a

Liczba miejsc ograniczona, zatem warto się posiepszyć

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o rejestrację na stronie: wolowina.tygodnik-rolniczy.pl. Lepiej nie zwlekać – liczba miejsc jest bowiem ograniczona. „Tygodnik Poradnik Rolniczy” objął forum patronatem medialnym.

Magdalena Szymańska
fot. arch. red.

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: jak utrzymać rentowność produkcji mleka w czasie kryzysu?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a