Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Jak zwiększyć plon zbóż, rzepaku i kukurydzy w 2022 roku? Konferencje Zimowe Syngenty

Zuzanna Ćwiklińska
Kategoria: Wiadomości
Jak zwiększyć plon zbóż, rzepaku i kukurydzy w 2022 roku? Konferencje Zimowe Syngenty
Wiadomości
Data publikacji 14.01.2022r.

Początek nowego sezonu to dobry czas na dopracowanie strategii, która pozwoli na osiągnięcie jak największego plonu. Pomóc w tym mogą Konferencje Zimowe, które po raz kolejny organizuje firma Syngenta. Czego będą dotyczyły tegoroczne spotkania?

Konferencje Zimowe znów w formule online 

Podobnie jak w ubiegłym roku, Konferencje Zimowe Syngenty odbędą się online. Obejmować będą trzy spotkania, z których pierwsze już 27 stycznia. Cykl poświęcony będzie uprawie zbóż, rzepaku i kukurydzy. 

r e k l a m a

Terminarz spotkań w ramach Konferencji Zimowych przedstawia się następująco: 

Jak zapisać się na konferencję? 

Dzięki przeniesieniu konferencji w tryb online, każdy chętny może wziąć w nich udział. Nie trzeba wcześniej zgłaszać zainteresowania – wystarczy wejść na stronę marki Syngenta i zarejestrować się, a w dniu konferencji śledzić stronę albo na kanały marki na Facebooku lub YouTube. W tych miejscach Konferencje Zimowe będą transmitowane na żywo. 

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – półroczna prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – półroczna prenumerata

Płacisz tylko

156,00 zł SPRAWDŹ

Dla zainteresowanych Konferencjami przewidziano atrakcje. Na każdym ze spotkań odbędzie się loteria, w której można będzie wygrać bony na produkty marki Syngenta. Aby wziąć udział w losowaniu, należy dokonać rejestracji przez stronę internetową Syngenty. 

Czego będą dotyczyły tegoroczne spotkania? 

Syngenta poświęci tegoroczne Konferencje Zimowe bieżącym problemom. Na spotkaniach poruszone zostaną między innymi tematy dotyczące efektywnej agrotechniki w zmieniających się warunkach ekonomicznych i klimatycznych, zagadnienia związane z Zielonym Ładem czy rolnictwem cyfrowym. 

Wiodącymi tematami będą jednak te powiązane bezpośrednio ze zbożami, rzepakiem i kukurydzą. Zainteresowane osoby mogą nadsyłać pytania na temat odmian lub ochrony tych roślin. Odpowiedzi na wybrane pytania zostaną przedstawione w trakcie Konferencji, a na pozostałe - pojawią się na stronach Konferencji w ciągu kliku dni od jej zakończenia.

Konferencje Zimowe Syngenta 2020

Z.Ć. fot. Pixabay, Syngenta

Widziałeś już nasze video "Ardanowski: mocny cios w rolników uprawiających rzepak"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a