Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Już wkrótce Agro Akademia o rynkach, OZE i nawożeniu

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Już wkrótce Agro Akademia o rynkach, OZE i nawożeniu
Wiadomości Polska
Data publikacji 05.03.2020r.

Już w najbliższy wtorek 10 marca rozpocznie się Agro Akademia dla rolników i rolniczek zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy i jej wykorzystaniem w gospodarstwie. Jakie tematy Agro Akademia będzie podejmowała? Gdzie zapisać się na szkolenia?

Cykl szkoleń dla rolników pod patronatem "Tygodnika Poradnika Rolniczego"

W jaki sposób zmiany klimatyczne, w tym coraz częstsze susze, będą wpływać na ceny produktów rolnych? Jak dobrać odpowiednie nawożenie do potrzeb własnego gospodarstwa? Jakie gospodarstwa powinny zainwestować w fotowoltaikę? Takie m.in. tematy będą poruszane podczas kolejnej odsłony Agro Akademii organizowanej przez Bank BNP Paribas.

r e k l a m a


Już wkrótce Agro Akademia o rynkach, OZE i nawożeniu

Agro Akademia dla każdego zainteresowanego

Cykl szkoleń rozpocznie się 10 marca 2020 roku. Agro Akademia jest skierowana do rolników i rolniczek zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy i jej wykorzystaniem w prowadzeniu gospodarstwa. Konferencje tradycyjnie będzie prowadzić dziennikarka Maria Sikorska. Podczas szkolenia swoje prezentacje wygłoszą także: Marta Skrzypczyk, która od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z analizą sektora rolno-spożywczego, Karolina Załuska, współautorka raportów i opracowań w zakresie m.in. Wspólnej Polityki Rolnej, oraz Ryszard Bandurowski, specjalista z zakresu gleboznawstwa, chemii rolnej i fizjologii roślin.

r e k l a m a

Tematami tegorocznej Agro Akademii będą:
  • rynki rolne w kontekście zmian klimatycznych i środowiskowych,
  • fotowoltaika w gospodarstwach o różnym profilu produkcji,
  • optymalizacja nawożenia w gospodarstwie.
Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zarejestrować się na stronie: www.agroakademia.com.pl. „Tygodnik Poradnik Rolniczy” jest patronem medialnym Agro Akademii.

Paweł Mikos
fot. arch. Tygodnika Poradnika Rolniczego

Widziałeś już nasze video "Magazyny pełne, cena zboża nie do przyjęcia. Co jeszcze w nowym TPR?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a