Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Kia staranowała ciągnik rolniczy. Dwie osoby zostały ranne

Kia staranowała ciągnik rolniczy. Dwie osoby zostały ranne
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 15.05.2021r.

Pod Łomżą (woj. podlaskie) doszło do groźnego wypadku ciągnika rolniczego z osobową Kia. Siła uderzenia była tak duża, że traktor przewrócił się na bok i rozpadł na kilka części. Na skutek odniesionych obrażeń dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Jak doszło do wypadku?

Łomża. Groźny wypadek na trasie wojewódzkiej 645

Do wypadku na trasie między Nowymi Kupiskami a Mątwicą (woj. podlaskie) doszło w piątek 14 maja 2021 roku około godziny 11. Na drodze wojewódzkiej zderzyły się dwa pojazdy: osobowa kia, którym podróżowała jedna osoba, oraz ciągnik rolniczy, którym również jechała tylko jedna osoba.

Siła zderzenia obu pojazdów była tak duża, że ciągnik rolniczy przewrócił się na bok i odpadły z niego poszczególne elementy.
Na skutek wypadku oboje kierujący pojazdami zabrani zostali do szpitala.

r e k l a m a

Kto zawinił? Policja podaje okoliczności zderzenia pojazdów

Z ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu wypadku wynika, że do zderzenia pojazdów doszło w skutek błędu popełnionego przez traktorzystę.

Kierująca Kią chciała wyprzedzić ciągnik rolniczy i podjęła już ten manewr, podczas gdy traktorzysta zdecydował się na wykonanie skrętu w lewo. Tym samym rolnik prowadzący ciągnik zajechał kobiecie drogę i doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Michał Czubak
Fot. KMP Łomża

Widziałeś już nasze video ""Rolnicy odsuną PiS od władzy". Protest AgroUnii w Środzie Wlkp."?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a