Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Koszmarne zderzenie kombajnu, ciężarówki i małego Suzuki. 65-latek ZGINĄŁ na miejscu

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Koszmarne zderzenie kombajnu, ciężarówki i małego Suzuki. 65-latek ZGINĄŁ na miejscu
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 08.11.2022r.

Jedna osoba nie żyje – to bilans tragicznego wypadku, do którego doszło na Opolszczyźnie. 65-letni kierowca Suzuki zderzył się z kombajnem, a następnie z ciężarówką.

Opolskie. W Dobrodzieniu Suzuki zderzyło się z kombajnem i ciężarówką

Do wypadku, który okazał się być tragiczny, doszło 7 listopada po godzinie 17. W zderzeniu, które miało miejsce na DK46 Opole – Częstochowa zginęła jedna osoba. To kierowca samochodu osobowego, który zderzył się z kombajnem, a następnie z ciężarówką. Pozostali uczestnicy śmiertelnego wypadku nie odnieśli żadnych obrażeń ciała.

r e k l a m a

Suzuki wjechało w kombajn

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Suzuki z nieustalonych przyczyn wjechał w tył jadącego przed nim kombajnu Claas, a następnie po zderzeniu z tym pojazdem wjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam czołowo zderzył się z jadącą z przeciwnego kierunku ciężarówką.

W wyniku odniesionych obrażeń ciała 65-letni kierowca Suzuki Swift zmarł na miejscu.

Bliższe okoliczności wypadku są ustalane przez śledczych. Policjanci sprawdzają m.in. czy jadący przed Suzuki kombajn posiadał sprawne oświetlenie i był widoczny dla kierującego samochodem osobowym.

Niewykluczone również, że kierowca osobówki próbował wyprzedzić kombajn, ale nie zdążył się "schować" przed jadącą z przeciwka ciężarówkę i wówczas, wracając na swój pas, zahaczył o tył kombajnu.

Michał Czubak
Fot. OSP Dobrodzień

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a