Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Ładowarka przegubowa i zbiornik do nawozów płynnych trafiły w ręce zwycięzców konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi"

Kamila Szałaj
Kategoria: Wiadomości
Ładowarka przegubowa i zbiornik do nawozów płynnych trafiły w ręce zwycięzców konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi"
Wiadomości
Data publikacji 24.09.2022r.

Dziś podczas Targów Agro Show 2022 w Bednarach wręczyliśmy nagrody w naszym Konkursie "Rolnik - zawód wielkiej wagi". Do kogo trafiła ładowarka przegubowa Weidemann 1390 i zbiornik do nawozów płynnych Swimer?

Podczas drugiego dnia Targów Agro Show 2022 laureaci Konkursu "Rolnik - zawód wielkiej wagi", zorganizowanego przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze odebrali nagrody. Na zdobywcę I miejsca czekała ładowarka przegubowa Weidemann 1390. Z kolei za drugie miejsce laureat otrzymał zbiornik do nawozów płynnych Swimer o pojemności 22 tys. litrów.

r e k l a m a

Producent mleka wygrał ładowarkę przegubową Weidemann 1390 w konkursie „Rolnik-zawód wielkiej wagi”

Przypomnijmy, że Konkurs „Rolnik-zawód wielkiej wagi” organizowany był przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawcę m.in. Tygodnika Poradnika Rolniczego. Trwał do 31 sierpnia br. Żeby wygrać należało odgadnąć wagę ładowarki przegubowej Weidemann 1390 z paletą gazet wydawanych przez PWR i wymyślić hasło promujące czasopismo "Tygodnik Poradnik Rolniczy".

Główną nagrodą w konkursie „Rolnik-zawód wielkiej wagi” była Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 

Idealnie udało się to Panu Rafałowi z miejscowości Ptaki. Pan Rafał bezbłędnie wytypował wagę ładowarki wraz z paletą gazet, która wyniosła 3199 kg. Wymyślił też fantastyczne hasło: "Czytanie Poradnika pomaga w sukcesie rolnika!" 

Pan Rafał, producent mleka z miejscowości Ptaki wygrał w naszym konkursie ładowarkę przegubową Weidemann 1390. Na zdjęciu z synem Mateuszem

- Do wzięcia udziału w konkursie namówił mnie syn Mateusz. Stwierdził, że dzięki ładowarce przegubowej nasza praca stanie się lżejsza i będziemy się mogli lepiej rozwinąć. Waga ładowarki z gazetami to też zasługa syna, który perfekcyjnie oszacował ciężar zestawu - powiedział pan Rafał.

Zaznaczył, że ładowarka bardzo przyda się do zadawania paszy w jego gospodarstwie.

- Prowadzę gospodarstwo mleczne. Zabudowania są starego typu, gdzie wozem paszowym nie da się wjechać, więc ładowarka wyręczy pracę ręczną – zaznaczył nasz laureat.

Od lewej: Paweł Kuroczycki, Redaktor Naczelny TPR i zdobywca I miejsca pan Rafał

Symboliczny kluczyk do maszyny i kombinezon roboczy przekazał zwycięzcy przedstawiciel Weidemanna. 

Ładowarka przegubowa Weidemann 1390 jest to maszyna z grupy Hoftrac i świetnie sprawdzi się w gospodarstwie z produkcją zwierzęca. Są do niej cztery osprzęty, które znacznie ułatwią pracę.  Na rynku polskim istniejemy już od 22 lat. Oferujemy pełną gamę ładowarek od przegubowych po teleskopowe – powiedział Paweł Suchocki, Dyrektor Regionu z firmy Weidemann.

Zbiornik do nawozów płynnych Swimmer nagrodą za zajęcie II miejsca

Natomiast zdobywcą drugiej nagrody w naszym konkursie - zbiornika do nawozów płynnych Swimer o pojemności 22 tys. litrów. - został Pan Marian z miejscowości Zbąszyń. Pan Marian oszacował wagę ładowarki z paletą gazet prawie idealnie – tylko o 1 kilogram niej od zwycięzcy. Podał, że zestaw waży 3198 kg. A wymyślone przez niego hasło brzmi: "Tygodnik Poradnik Rolniczy prenumerujesz, cotygodniowy dostęp do wiedzy rolniczej zyskujesz". 
Pan Marian z miejscowości Zbąszyń wygrał zbiornik do nawozów płynnych Swimer o pojemności 22 tys. litrów

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom!

Film z oficjalnego ważenia tej ładowarki można zobaczyć poniżej.

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: w jaki sposób YouTuber czeslawww osiąga ponad 4 t/ha rzepaku?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a