Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Legendarne ukraińskie ciągniki wróciły do walki [WIDEO]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Legendarne ukraińskie ciągniki wróciły do walki [WIDEO]
Wiadomości Wojna
Data publikacji 13.07.2022r.

Tam gdzie wojsko nie może, tam… rolnika puszczą. I znów się udało. Słynne na cały świat ukraińskie traktory ponownie podkradają Rosjanom sprzęt wojskowy.

Wojna w Ukrainie. Wszystkie ręce na pokład

Każdy jak może pomaga ukraińskim wojskom walczącym o wolność Ukrainy. Tutaj wyjątkiem nie są ukraińscy rolnicy. Jednak ich działania są głośne medialnie. Za pomocą swoich ciągników rolniczych podkradają sprzęt Rosjanom. Kolejne wideo z takim transportem ciągnik rolniczy – rosyjski sprzęt wojskowy pojawiło się w sieci.

r e k l a m a

Transporter na holu

Wideo zostało opublikowanie prze Nexta w serwisie Twitter. Widać na nim, jak ciągnik rolniczy holuje rosyjski pojazd gąsienicowy, na którym widać symbole „Z”, które kojarzą się dziś tylko z jednym – agresją wojsk Putina na suwerenną Ukrainę. Obok holowanego sprzętu maszerują żołnierze, najprawdopodobniej są to dzielni obrońcy wolnej Ukrainy lub najemnicy sympatyzujący z krajem i walczący po stronie Ukrainy.

Ostatnio takich obrazków w sieci było mniej

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Tygodnik Poradnik Rolniczy – roczna prenumerata

Tygodnik Poradnik Rolniczy – roczna prenumerata

Płacisz tylko

279,00 zł SPRAWDŹ

W ostatnim czasie nie widzieliśmy „armii traktorów” w akcji. Spowodowane to było pracami w polu, do jakich głównie wykorzystywane są ciągniki rolnicze. „Przerwa operacyjna na prace w gospodarstwie”, jak żartobliwie piszą internauci, się jednak skończyła i traktory mogły wrócić do wspierania ukraińskiej armii.

Michał Czubak
Fot. Nexta / Twitter.com

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a