Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Lubelskie: Osobówka zdemolowała Ursusa. Ciągnik rozpadł się na części

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Lubelskie: Osobówka zdemolowała Ursusa. Ciągnik rozpadł się na części
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 28.08.2022r.

W Moroczynie (woj. lubelskie) osobówka zdemolowała ciągnik rolniczy. Traktorzysta uszedł z życiem. Podobnie zresztą jak kierujący samochodem osobowym. Zdarzenie zakwalifikowano, jako kolizję z udziałem pojazdów.

Hrubieszów. W Moroczynie zderzył się ciągnik z osobówką. Traktor rozpadł się na części

Do zderzenia pojazdów doszło kilka dni temu w Moroczynie (woj. lubelskie). Pogotowie, policja oraz straż pożarna informację o zderzeniu otrzymały 27 sierpnia nieco ponad kwadrans po godzinie 18.

Pierwsi na miejscu byli strażacy, którzy udzielili poszkodowanym pomocy w postaci wsparcia psychicznego. Choć efekty zderzenia wyglądają poważnie, to nikt nie ucierpiał.

Następnie uczestnikami zajęła się załoga zespołu ratownictwa medycznego. Po przebadaniu nie znaleziono powodu, by hospitalizować kierujących pojazdami.

Dokładnie okoliczności zderzenia wyjaśnia policja.

r e k l a m a

Ciągnik zmasakrowany przez pociąg. Traktorzysta zginął na miejscu

Do tragicznego zderzenia ciągnika rolniczego typu SAM i pociągu Intercity doszło na przejeździe kolejowym w Jackowie pod Częstochową. Traktorzysta poniósł śmierć na miejscu.

- Kierujący niezarejestrowanym ciągnikiem rolniczym samodzielnej konstrukcji z przyczepą, nie zachował ostrożności i wjechał na przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Gdynia-Zakopane. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu.  – poinformowała rzeczniczka prasowa KMP w Częstochowie podkom. Sabina Chyra-Giereś.

Do śmiertelnego wypadku doszło 18 sierpnia.

Michał Czubak
Fot. PSP Hrubieszów

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a