Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Makabryczny wypadek pod Kolem. ZGINĄŁ rolnik stratowany przez byki

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Makabryczny wypadek pod Kolem. ZGINĄŁ rolnik stratowany przez byki
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 21.01.2023r.

Jedna osoba nie żyje. To 61-letni gospodarz z Trzebuchowa (woj. wielkopolskie), który został stratowany przez byki. To śmierci rolnika doszło wczoraj, tj. 20 stycznia.

Konin. W Trzebuchowie byki zabiły rolnika

Rankiem 20 stycznia, konkretnie około godziny 9, w Trzebuchowie w gminie Osiek Mały (woj. wielkopolskie) miał miejsce śmiertelny wypadek. Doszło do niego na terenie jednego z gospodarstw rolniczych. 61-letni rolnik zginął podczas wykonywania prac rolnych przy bykach. Zwierzęta zaatakowały gospodarza i pozbawiły go życia.

r e k l a m a

Rolnik poniósł śmierć na miejscu

Z policyjnych ustaleń wynika, że rolnik został stratowany przez zwierzęta. Byki wyrwały się i go zaatakowały, zabijając 61-latka na miejscu. Wezwane pogotowie stwierdziło zgon poszkodowanego. W zdarzeniu wykluczono udział osób trzecich. Zakwalifikowano je jako nieszczęśliwy wypadek.

We wsi Deszno byk zaatakował rolnika

Do tragicznego w skutkach ataku byka na człowieka doszło w poniedziałek 24 października na terenie gospodarstwa w Desznie (woj. świętokrzyskie). Mężczyzna wykonywał prace w oborze, gdy około godziny 17 doszło do ataku. 61-latek po tym, jak zwierzę się na niego rzuciło zdołał o własnych siłach wydostać się z obory i przekazać właścicielowi, że został zaatakowany przez byka.
61-latek zmarł w wyniku obrażeń odniesionych na skutek ataku. Nie doczekał się wezwanego na miejsce ratunku. Służby medyczne dotarły pod wskazany adres, ale czynności ratownicze nie przyniosły żadnego skutku. Stwierdzono zgon 61-latka.
Michał Czubak
Fot. ilustrujące

Widziałeś już nasze video "Rolnikowi za sprzedaż krowy po wycieleniu grożą 3 lata więzienia. Co jeszcze w nowym TPR?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a