Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Mazda zmasakrowana po zderzeniu z ciągnikiem

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Mazda zmasakrowana po zderzeniu z ciągnikiem
Wiadomości wypadki
Data publikacji 21.04.2020r.

20-letni kierujący Mazdą z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego po tym, jak pojazd przez niego kierowany z wielką siłą wbił się w tył przyczepy do przewozu drewna podpiętej do ciągnika rolniczego.

Końskie. LPR na ratunek młodemu kierowcy, który w Radoszycach wbił się w przyczepę ciągnika

18 kwietnia w Radoszycach (woj. świętokrzyskie) miał miejsce mrożący krew w żyłach wypadek drogowy. Jedna osoba, młody kierujący osobowym samochodem, mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Policja wyjaśnia, jak doszło do wypadku.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni kierowca Mazdy z duża prędkością uderzył w tył przyczepy do przewozu drewna. 

Wjechał w tył przyczepy. Był zakleszczony

r e k l a m a

- Po przyjeździe naszego zastępu na miejsce i rozpoznaniu stwierdzono że doszło do zderzenia samochodu osobowego z przyczepą przystosowaną do przewozu drzewa (z HDS-em), która była ciągnięta przez ciągnik. Niestety siła uderzenia była tak mocna że kierowca samochodu osobowego był w nim zakleszczony - informują strażacy z OSP Radoszyce, którzy uczestniczyli w dramatycznej akcji ratunkowej.

Mazda zmasakrowana po zderzeniu z ciągnikiem

Śmigłowiec na ratunek

r e k l a m a

Ciężki stan zdrowia 20-latka z Mazdy sprawił, że na miejsce ściągnięta była załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podczas gdy śmigłowiec zmierzał na ul. Częstochowskiej, gdzie doszło do wypadku, strażacy robili co w ich mocy, aby jak najszybciej rozciąć karoserię mazdy i uwolnić kierującego Mazdą.Michał Czubak
fot. OSP Radoszyce

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a