Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Młody rolnik jechał ciągnikiem wężykiem. Miał 3 promile!

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Młody rolnik jechał ciągnikiem wężykiem. Miał 3 promile!
Wiadomości Policja
Data publikacji 05.03.2020r.

26-latka w Ursusie zgubił styl jazdy. Poruszał się drogą w taki sposób, że jego jazda wzbudziła zainteresowanie patrolujących okolicę policjantów. Okazało się, że 26-latek był kompletnie pijany. Miał w organizmie aż 3 promile!

Ełk: pijacki rajd 26-latka w Ursusie w gminie Kalinowo

Taki młody, a taki…. chciałoby się dokończyć. Młody kierowca ma jednak za swoje. Jego pijacka jazda Ursusem po okolicy w gminie Kalinowo (woj. warmińsko-mazurskie) nie umknęła uwadze policji. Nietrzeźwego traktorzystę zatrzymali patrolujący okolicę dzielnicowi. 26-latek miał swoje za uszami. I to całkiem sporo.

Niesprawny ciągnik, a traktorzysta z promilami

r e k l a m a

Jazda „wężykiem” zwróciła uwagę policjantów na kierującego. Mundurowi zatrzymali ciągnik z przyczepą i sprawdzili trzeźwość kierowcy. 26-latek „wydmuchał” blisko 3 promile alkoholu. Na tym jednak się nie skończyło. Kiedy pijany traktorzysta siedział już w kajdankach w radiowozie policja zaczęła sprawdzać pojazd, którym się on poruszał.

Szybko wyszło na jaw, że Ursus jest niesprawny technicznie w świetle prawa, gdyż nie miał ważnego badania technicznego. Na dodatek pijany kierujący pojazdem nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 26-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

r e k l a m a

Michał Czubak
Fot. KPP Ełk

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a