Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Młodzi złodzieje ukradli ciągnik wart 110 tys. złotych

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Młodzi złodzieje ukradli ciągnik wart 110 tys. złotych
Wiadomości Policja
Data publikacji 01.04.2021r.

Trzej młodzi mężczyźni zostali zatrzymani w związku z kradzieżą i paserstwem ciągnika rolniczego. Wstępną wartość pojazdu oszacowano na ponad 100 tys. zł. Zatrzymanym grożą długie kary pozbawienia wolności.

Zambrów. Okradli rolnika z ciągnika

W miniony piątek policja w Zambrowie (woj. podlaskie) przyjęła zawiadomienie o kradzieży ciągnika rolniczego wraz z zamiatarką. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z budów na początku minionego miesiąca. Ciągnik wraz ze sprzętem oszacowano na około 110 tys. zł.

r e k l a m a

Policja wpadła na trop złodziei i pasera

W toku operacyjnych działań policjanci kryminalni z zambrowskiej policji wpadli na trop trzech osób mogących mieć związek ze sprawą. Jeszcze tego samego dnia, 21 i 29 latek zostali zatrzymani w swoich domach. Drugiego z 21-latków zamieszanych w kradzież zatrzymano na jego posesji. Także tam znaleziono części pochodzące ze skradzionego ciągnika.

Cała trójka z zarzutami

21 i 29-latek usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, z kolei 21-latek na terenie posesji którego ujawniono części od skradzionego ciągnika usłyszał zarzut paserstwa. Dwóm pierwszym grozi kara do 10, a trzeciemu mężczyźnie, do 5 lat pozbawienia wolności.

Michał Czubak
Fot. KPP Zambrów

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a