Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Młodziutki rolnik wlókł kobietę za ciągnikiem. Był kompletnie pijany

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Młodziutki rolnik wlókł kobietę za ciągnikiem. Był kompletnie pijany
Wiadomości Wypadek
Data publikacji 27.09.2022r.

31-latka została ranna po tym, jak 20-letni traktorzysta zahaczył ją kultywatorem i przeciągnął po polu. Gdy do traktorzysty dotarła policja, ten był kompletnie pijany.

Mława. W gminie Wiśniewo podczas prac polowych ranna została 31-latka

Do wypadku podczas prac polowych doszło w gminie Wiśniewo (woj. mazowieckie). Tam 25 września do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 31-letnia kobieta. Do lecznicy zawiózł ją jeden z członków rodziny. Okoliczności zdarzenia wskazują, że kobieta została pociągnięta przez maszynę rolniczą, która wlokła ją po polu przez pewien czas.

r e k l a m a

Traktorzysta był pijany

Sprawą zajęła się policja. Z ich ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym 20-letni traktorzysta, zahaczył kultywatorem o ubranie 31-latki i przeciągnął ją po polu. Kierowca traktora pozostawił ciągnik na polu i oddalił się do miejsca zamieszkania. Tam też udali się policjanci. Okazało się, że traktorzysta w chwili dotarcia mundurowych był kompletnie pijany. 20-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Została mu pobrana krew do badań na retrospektywne badanie stężenia alkoholu w organizmie. Dzięki tej metodzie można wyliczyć zawartość alkoholu we krwi człowieka w momencie określonego zdarzenia.

Michał Czubak
Fot. ilustrujące/pixabay.com

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a