Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Motocyklista z impetem uderzył w ciągnik. 21-latek nie miał prawka

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Motocyklista z impetem uderzył w ciągnik. 21-latek nie miał prawka
Wiadomości wypadki
Data publikacji 11.04.2020r.

Makabryczny wypadek z udziałem motocykla oraz ciągnika rolniczego. 21-latek kierujący jednośladem wbił się pod potężny ciągnik. W stanie ciężkim został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.

Radomsko. 21-letni motocyklista bez uprawnień w Napoleonowie zderzył się z ciągnikiem

Policja w Radomsku wyjaśnia szczegóły oraz okoliczności przykrego wypadku, który miał miejsce 6 kwietnia około południa na drodze Napoleonów - Danielów (woj. łódzkie). Zderzyły się tam dwa pojazdy: ciągnik rolniczy oraz motocykl.

r e k l a m a

Zderzenie na prostej

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 21-letni motocyklista uderzył w prawidłowo jadący ciągnik rolniczy. - 21-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego kierujący motocyklem suzuki nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w prawidłowo jadący w Danielowa ciągnik rolniczy - przekazuje radomska policja.

Policja potwierdza również, że młody kierowca jednośladu nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania tego typu pojazdami mechanicznymi.

r e k l a m a

Nie wiadomo czy był trzeźwy. Stan obrażeń 21-latka nie pozwalał na zbadanie jego trzeźwości na miejscu wypadku. Ze zdarzenia do szpitala musiał transportować go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Michał Czubak
fot. KPP Radomsko

Widziałeś już nasze video "Magazyny pełne, cena zboża nie do przyjęcia. Co jeszcze w nowym TPR?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a