Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu „Innowacyjny Rolnik”

Kategoria: Wiadomości
Ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu „Innowacyjny Rolnik”
Wiadomości Konkurs
Data publikacji 24.01.2019r.

Jeszcze tylko tydzień, do czwartku 31 stycznia 2019 roku czekamy na zgłoszenia do konkursu „Innowacyjny Rolnik”.

Szukamy innowacyjnych rolników i rolniczek!

Tylko do czwartku 31 stycznia 2019 roku czekamy na zgłoszenia do konkursu „Innowacyjny Rolnik”. Do udziału w plebiscycie zachęcamy wszystkich rolników i przedsiębiorców z obszarów wiejskich, którzy wprowadzili w swoim gospodarstwie nietypowe i nowatorskie rozwiązania. Mogą one dotyczyć metody uprawy roślin lub chowu zwierząt, poprawy opłacalności, nowych sposobów sprzedaży czy wprowadzenia zupełnie nowych produktów. 

r e k l a m a

Innowacyjne Rolnictwo to pomysł, a nie kapitał

Konkurs „Innowacyjny Rolnik” ma za zadanie pokazać, jak bardzo kreatywni i zaradni są polscy rolnicy, którzy są w stanie modernizować gospodarstwa nawet przy bardzo ograniczonym budżecie. Mamy nadzieję, że patrząc na działania osób, które zdobędą tytuł Innowacyjnego Rolnika, inni zainspirują się wdrożonymi rozwiązaniami i usprawnią własne gospodarstwa. Każdy rolnik i przedsiębiorca z obszarów wiejskich może zgłosić się do naszego konkursu - zwłaszcza, że tytuł Innowacyjnego Rolnika będzie przyznany w czterech kategoriach

  • innowacyjne gospodarstwo rodzinne, 
  • innowacyjne gospodarstwo agroturystyczne, 
  • innowacyjny rolniczy handel detaliczny i innowacyjna sprzedaż bezpośrednia, 
  • innowacyjne przedsiębiorstwo na wsi (pozarolnicza działalność gospodarcza).


Zwycięstwo to nie tylko tytuł czy dyplom, ale także laptop. A nawet 4 laptopy! 

Zwycięzcy każdej z kategorii konkursowych oprócz tytułu wygrają nowoczesny laptop. Chcemy także dodatkowo wyróżnić ich działalność, dlatego wręczenie nagród nastąpi podczas Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce na początku marca 2019 roku. Podczas tego jednego z najważniejszych wydarzeń w polskim i europejskim rolnictwie będą prezentowane najnowocześniejsze rozwiązania dla branży rolnej oraz prowadzone debaty na temat przyszłości naszego rolnictwa.

W EFR wezmą udział ministrowie rolnictwa z kilkunastu państw świata oraz europejscy politycy najwyższego szczebla. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać do nas zgłoszenie, a w nim opisać krótko innowacyjne działania wprowadzone w swoim gospodarstwie, zilustrować je zdjęciem oraz wskazać kategorię, w której ma być oceniane. Zgłoszenia do konkursu można dokonać poprzez stronę internetową www.innowacyjnyrolnik.pl.

r e k l a m a

pm
Na zdjęciu: Tytuł Innowacyjnego Rolnika 2018 w kategorii "Innowacyjne gospodarstwo agroturystyczne" zdobyła "Doboszówka" z woj.lubelskiego, prowadzona przez Marcina i Małgorzatę Doboszów

Widziałeś już nasze video ""Rolnicy odsuną PiS od władzy". Protest AgroUnii w Środzie Wlkp."?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a