Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Pijany przejechał ciągnikiem 53-latka. Poszkodowany zmarł, bo nikt mu nie pomógł

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Pijany przejechał ciągnikiem 53-latka. Poszkodowany zmarł, bo nikt mu nie pomógł
Wiadomości wypadki
Data publikacji 22.03.2020r.

53-latek, ofiara przejechania przez ciągnik marki Ursus, być może miał szanse na przeżycie. Nikt jednak nie zdecydował się mu pomóc. Poszkodowany zmarł, bo ratunek dotarł za późno. Odpowiedzialne za taki stan rzeczy osoby usłyszały zarzuty.

Olesno: Na polu w kolonii Odcinek ciągnik przejechał mężczyznę

Do tragicznego jak się później okazało wypadku w skutkach doszło 17 marca w na jednym z pól w niewielkiej wsi kolonia Odcinek w gminie Rudniki w woj. opolskim. Pod kołami Ursusa zginął 53-latek. Mężczyzna być może mógłby żyć – to oceni powołany przez prokuraturę biegły – gdyby tylko pomoc nadeszła we właściwym czasie. Tak się nie stało i osoby za to odpowiedzialne usłyszały prokuratorskie zarzuty.

Traktorzysta i inna osoba z zarzutami

r e k l a m a

Prokuratura Rejonowa w Oleśnie zdecydowała się na postawienie dwóm osobom trzech zarzutów. Każda z nich usłyszała zarzut nieudzielenia pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, a dodatkowo traktorzysta zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.r e k l a m a

Wobec obu osób podejrzewanych o popełnienie zarzucanych im przestępstw zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju.

Michał Czubak
Fot. KPP Olesno

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a