Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Pod Zgierzem dostawczak staranował ciągnik. Dwie osoby ranne

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Pod Zgierzem dostawczak staranował ciągnik. Dwie osoby ranne
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 19.09.2022r.

W Mariampolu pod Zgierzem (woj. łódzkie) w miniony piątek 16 września około godziny 7.30 zderzyły się ciągnik rolniczy z samochodem dostawczym. Dwie osoby z tego zdarzenia drogowego trafiły do szpitala.

Zgierz. W Mariampolu dostawczak wjechał w ciągnik rolniczy

Rankiem, około godziny 7.30 w Mariampolu (gm. Parzęczew) zderzyły się dwa pojazdy, w tym dostawczy ford oraz ciągnik rolniczy. Dwie osoby, kierujący pojazdami biorącymi udział w zdarzeniu, wyszły z nich o własnych siłach. Obie zostały przetransportowane do szpitala, jednak nic nie wskazywało na to, aby doznali poważnych obrażeń ciała.

r e k l a m a

Słopnice. Ciągnikiem wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu

Policjanci z Limanowej (woj. małopolskie) mandatem karnym ukarali traktorzystę, który 14 września doprowadził do kolizji drogowej z samochodem osobowym w Słopnicach. Kierowca ciągnika  na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu seatem. Pojazdy się zderzyły.

Wezwana na miejsce policja za spowodowanie kolizji drogowej ukarała kierującego traktorem. Mężczyzna poruszał się ciągnikiem rolniczym, który nie był dopuszczony do ruchu, gdyż nie posiadał ważnych badań technicznych. Ponadto kierujący miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Michał Czubak
Fot. PSP Zgierz

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a