Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Pożar ciągnika pod Chełmem. Z Renault został tylko wrak

Krzysztof Janisławski
Kategoria: Wiadomości
Pożar ciągnika pod Chełmem. Z Renault został tylko wrak
Wiadomości
Data publikacji 03.03.2022r.

Do pożaru ciągnika marki Renault doszło na prywatnej posesji we wsi Żalin-Kolonia w powiecie chełmskim. Strażakom udało się nie dopuścić do przeniesienia się ognia na znajdujący się w pobliżu budynek gospodarczy.

Ciągnik marki Renault poszedł z dymem

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie poinformowała dziś o pożarze we wsi Żalin-Kolonia. Do pożaru ciągnika doszło w poniedziałek.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądu wody w natarciu na palący się traktor i obronie drewnianego budynku gospodarczego znajdującego się w bliskiej odległości – informują na swojej stronie internetowej strażacy.

Rzecznik chełmskiej straży bryg. Wojciech Chudoba nie podaje żadnych więcej informacji na ten temat, nie wiadomo więc, czy do pożaru doszło w gospodarstwie rolnym, ani jakie są orientacyjne straty.

r e k l a m a

W Żalinie-Kolonii interweniowała tylko straż pożarna

Straż informuje natomiast, że w akcji gaśniczej udział brały łącznie trzy zastępy strażaków – 14 ratowników z Państwowej Straży Pożarnej z Chełma i z Ochotniczych Straży Pożarnych z Rudy i z Żalina.

Oficer prasowy Miejskiej Komendy Policji w Chełmie Ewa Czyż sprawdziła, że policja nie interweniowała w tej sprawie, ani nie prowadzi żadnego postępowania.

To najprawdopodobniej oznacza, że poszkodowany wyklucza udział osób trzecich i nie zgłosił tej sprawy policjantom.

Krzysztof Janisławski

Fot. KM PSP w Chełmie

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a