Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Procam Cup 2018: Dzieci ze wsi i miasteczek walczą o bilet na mecz Reprezentacji Polski

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Procam Cup 2018: Dzieci ze wsi i miasteczek walczą o bilet na mecz Reprezentacji Polski
Wiadomości Ciekawostki
Data publikacji 07.05.2018r.

Od 8 do 10 czerwca zostaną rozegrane mecze w ramach II Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Procam Cup 2018. W turnieju zmierzą się dzieci z małych miejscowości i wsi w wieku 10 – 11 lat. Do wygrania jest bilet wstępu na mecz Reprezentacji Polski.

Turniej piłkarski ma pomóc rozwijać dziecięce pasje 

We wtorek, 8 maja 2018 r. w Zwierzyńcu rozpoczynają się pierwsze regionalne rozgrywki w ramach Procam Cup. W tym roku rozegrane będą mecze w ramach już drugiej edycji II Ogólnopolski Turniej Piłkarski dla dzieci z małych miejscowości i wsi. Organizatorem turnieju jest firma Procam Polska, z którą współpracuje BASF Polska, a Polski Związek Piłki Nożnej objął zmagania swoim patronatem. 

Organizatorzy podkreślają, że poprzez Procam Cup chcą wspierać u dzieci poznawanie i rozwój ich zainteresowań i pasji, w tym do aktywności fizycznej. – Dodajemy dzieciom skrzydeł w dążeniu do realizacji swoich pasji – podkreślają osoby związane z turniejem. 

– Głównym celem Procam Cup jest wytwarzanie emocji, czyli zorganizowanie wyjątkowego święta dla dzieci. Podczas rozgrywek nie mają mieć największego znaczenia wyniki, ale dobra zabawa. Uśmiechy zawodników, gwar rozmów, poklepywanie się po plecach, doping kibiców, szczere gratulacje, uściski rodziny. To tworzy wyjątkową atmosferę sportowych zmagań podczas turniejów – zapewnia Radosław Dumiński z Procam Polska.

Kto może wziąć udział w zmaganiach Procam Cup? 

r e k l a m a

W każdym zespole biorącym udział w turnieju może być maksymalnie do 15 zawodników oraz 3 opiekunów. Zawodnikami mogą być chłopcy z rocznika 2007 i młodsi lub dziewczęta z rocznik 2006 i młodsze. Co ważne, w tych rozgrywkach udział mogą brać zespoły mieszane. 

Żeby dana drużyna mogła wziąć udział w turnieju musiała zostać zgłoszona przez szkołę podstawową lub klub sportowy z małych miejscowości. Jednak nie mogły to być profesjonalne drużyny piłkarskie. 

Nagroda główna w Procam Cup to bilety na mecz polskiej reprezentacji 

Nagroda główna w Procam Cup to bilety na mecz polskiej reprezentacji

Podobnie jak w I edycji turnieju, tak i w Procam Cup 2018 nagroda główna za zajęcie pierwszego miejsca powinna dodatkowo motywować młodych piłkarzy do walki. Zwycięzcy zmagań otrzymają voucher wstępu na mecz Reprezentacji Polski.

Natomiast każda z drużyn zostanie wyposażona w sprzęt sportowy ufundowany przez organizatorów. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają także nagrody za udział w Procam Cup 2018. 

 Wielki Finał Procam Cup będzie rozegrany we Wronkach 10 czerwca.

Gdzie i kiedy będą odbywać się mecze w ramach Procam Cup 2018? 

r e k l a m a

W ramach tegorocznej edycji Procam Cup zostanie rozegranych 6 regionalnych turniejów eliminacyjnych z udziałem 6 zespołów. Zwycięzcy rozgrywek regionalnych awansują̨ do finału głównego, który odbędzie się stadionie we Wronkach. 

Turnieje regionalne odbędą się: 

  • w Zwierzyńcu – 8 maja, 
  • Świdwinie – 11 maja, 
  • Kluczborku – 15 maja, 
  • Starych Oborzyskach – 22 maja, 
  • Subkowach – 24 maja, 
  • Dobrym Mieście – 30 maja. 

Natomiast Wielki Finał Procam Cup będzie rozegrany we Wronkach 10 czerwca.

Paweł Mikos

Fot. Procam Polska

Widziałeś już nasze video "Pełen wypas u Emilki Korolczuk na Ranczu w Laszkach"?

Turniej piłkarski Procam Cup ma pomóc rozwijać dziecięce pasje
Nagroda główna w Procam Cup to bilety na mecz polskiej reprezentacji
Wielki Finał Procam Cup będzie rozegrany we Wronkach 10 czerwca.

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a