Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Rolnik zginął pod traktorem. Jego 4-letnia córeczkę LPR zabrało do szpitala

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Rolnik zginął pod traktorem. Jego 4-letnia córeczkę LPR zabrało do szpitala
Wiadomości
Data publikacji 22.06.2017r.

56-letni rolnik zginął pod ciągnikiem a jego 2 córki zostały zabrane do szpitala. „Widok był katastrofalny” – twierdzą ratownicy. To już drugi rolnik, który zginął w tym tygodniu w powiecie limanowskim.

21 czerwca przed godziną 18.00 doszło do przewrócenia się ciągnika rolniczego w Kasinie Wielkiej (powiat limanowski, województwo małopolskie).

r e k l a m a

Rolnik i jego córeczka przygnieceni przez traktor

– Po dojeździe na miejsce naszym oczom ukazał się katastrofalny obraz. Dziewczynka oraz mężczyzna przygnieceni przez ciągnik oraz trochę wyżej dziewczyna, której udało się wcześniej wyskoczyć z ciągnika – podają strażacy z OSP Mszana Dolna.

r e k l a m a

Niestety, 56-letni rolnik z Kasiny Wielkiej zmarł na miejscu. Jego 4-letnią córeczkę, która również została przygnieciona przez traktor, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało do szpitala w Krakowie–Prokocimu. Starsza, 15-letnia dziewczyna z raną ciętą nogi została zabrana do szpitala w Limanowej.

Okoliczności wypadku będzie badać teraz policja.

4-letnią córeczkę rolnika, która też została przygnieciona przez ciągnik Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrał do krakowskiego szpitala. Fot. PSP Limanowa

 

Tragiczna seria wśród rolników na Sądecczyźnie

To już kolejny tak tragiczny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego w okolicach Limanowej. Zaledwie dwa dni wcześniej, 19 czerwca, podczas prac polowych w Lubomierzu traktor przygniótł 61-letniego rolnika, który wykonywał prace polowe. Prawdopodobnie na jednej z nierówności maszyna przewróciła się, a mężczyzna znalazł się pod nią. Niestety zmarł na miejscu.

 

61-letni rolnik został przygnieciony przez traktor 19 czerwca w Lubomierzu.Fot. OSP Mszana Dolna

Z kolei 18 maja w okolicach Mszany Dolnej traktor przewrócił się nad 17-latka, który zginął na miejscu. Miesiąc wcześniej – 12 kwietnia – również w Mszanie Dolnej ciągnik wraz z beczkowozem przetoczył się przez 68-latka, który zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

pm, fot. OSP Mszana Dolna 

Widziałeś już nasze video "19-letni rolnik przeżył chwile grozy – jego ciągnik utknął na przejeździe kolejowym"?

4-letnią córeczkę rolnika zabrało LPR, Fot. PSP Limanowa

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a