Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Scania zdemolowała ciągnik. New Holland zupełnie roztrzaskany

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Scania zdemolowała ciągnik. New Holland zupełnie roztrzaskany
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 08.10.2021r.

New Holland, którym kierował 30-letni traktorzysta jechał do sadu na zbiór jabłek. Ciągnik na przyczepie miał skrzynie do zbioru owoców. W pewnym momencie w ciągnik rolniczy wjechała ciężarowa Scania. Traktorzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Warka: wypadek ciągnika rolniczego z ciężarową Scanią

Do wypadku doszło 7 października około południa. W Konarach koło Warki (woj. mazowieckie) zderzył się New Holland z przyczepą oraz ciągnik siodłowy Scania. Do wypadku doszło w okolicy skrzyżowania dróg. W wyniku zderzenia kierujący ciągnikiem rolniczym 30-letni obywatel Ukrainy został zabrany do szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

r e k l a m a

Po zderzeniu Scania ustawiła się w poprzek drogi, z kolei New Holland przewrócił się na bok, blokując oba pasy ruchu.

Traktorzysta zmierzał do pobliskiego sadu na zbiór jabłek.

r e k l a m a

Jak doszło do wypadku?

Policja nie udziela takich informacji, ale są świadkowie, którzy twierdzą, że do zderzenia z traktorem doprowadził kierowca Scanii.

„Byłem. I jeszcze raz napiszę. Ciągnik prawidłowo skręcał w lewo. Ciężarówka jadąc w zabudowanym 90 wyprzedzała go na skrzyżowaniu, na podwójnej ciągłej. Ale widzę że jesteś za t... żeby zrozumieć kto tu jest winny. Nieważne, że ciągnik z jedną jednoosiową przyczepą, wszyscy widzą 10 wagonów.” – grzmi jeden z facebookowych komentarzy pod wypadkiem.

Piotrków Trybunalski: traktor przewrócił się po zderzeniu z busem

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Egzemplarz Tygodnik Poradnik Rolniczy nr 20-21/2020

Egzemplarz Tygodnik Poradnik Rolniczy nr 20-21/2020

Płacisz tylko

9,98 zł SPRAWDŹ

Z kolei dzień wcześniej, w środę 6 października w Jeżowie (woj. łódzkie) kierujący traktorem podczas manewru skręcania nie zauważył wyprzedzającego go busa i oba pojazdy zderzyły się ze sobą.

W wyniku zderzenia traktora z Fordem ten pierwszy przewrócił się na bok i dodatkowo uderzył w przydrożne drzewo. Traktorzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Pszczyna. Seicento wjechało w ciągnik

W czwartek około godz. 18.55 na DK-1 w pobliżu skrzyżowania z ul. Katowicką w Piasku (woj. śląskie) doszło do zderzenia samochodu osobowego fiat seicento z ciągnikiem rolniczym.

W wyniku zderzenia pojazdów ranna została 22-latek z Seicento. Kobieta została opatrzona na miejscu, a jej obrażenia były znikome. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Michał Czubak
Fot. KPP Grójec

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a