Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Siatkarskie widowisko w Łodzi - Mecz Gwiazd z Bio-Gen i PROCAM

Siatkarskie widowisko w Łodzi - Mecz Gwiazd z Bio-Gen i PROCAM
Wiadomości Polska
Data publikacji 21.06.2018r.

16 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi odbył się Mecz Gwiazd zorganizowany przez Fundację All Star Volley we współpracy z firmami z branży rolniczej: Bio-Gen oraz PROCAM Polska. Na boisku można było zobaczyć legendarnych oraz obecnie aktywnych siatkarzy światowej klasy.

„Graj o siebie, graj o zdrowie” czyli jak siatkówka ma pomagać dzieciom z terenów wiejskich

r e k l a m a

Tuż przed meczem z 500 koncertem w swojej karierze wystąpił Dawid Kwiatkowski, który jest ambasadorem towarzyszącego temu wydarzeniu programu społecznego.

All-Star Volley Show była imprezą inaugurującą ogólnopolski program społeczny „Graj o siebie,
graj o zdrowie”, który skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenów wiejskich oraz małych miast. Program jest próbą walki z chorobami cywilizacyjnymi, a jednym z jego zadań jest oderwanie młodego pokolenia od przysłowiowego komputera czy telewizora. Program przypomina wartości jakie daje sport, a co za tym idzie i dobrą zabawę związaną z ruchem. W ramach programu siatkarze będą spotykać się z dziećmi i młodzieżą na „piknikach siatkarskich” oraz treningach pokazowych  w wybranych miejscowościach na terenie całej Polski.

r e k l a m a
Mecz inauguracyjny All-Star Volley Show

Mecz w Łodzi rozegrały dwie drużyny złożone z polskich i zagranicznych graczy takich jak: Giba, Vladimir Grbić, Karol Kłos, Edward Skorek, Siergiej Tietiuchin, Wladimir Nikołow, Ryszard Bosak, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Grzegorz Szymański, Piotr Gruszka, David Lee, Zbigniew Bartman, Karol Kłos i Wilfredo Leon.
Trenerem obu zespołów był Władimir Alekno aktywnie wspierający rywalizację zawodników, którzy rozegrali trzy sety.

Mecz był transmitowany na kanale Eurosport - skrótu meczu Gwiazd można zobaczyć na: https://eurosport.interia.pl/siatkowka/video,vId,2534747


 

Gra w siatkówkę w szczytnym celu

Jak podkreślali zawodnicy - w tym widowisku nie chodziło tylko o stworzenie sportowego wydarzenia, ale przede wszystkim o promocje zdrowego trybu życia. Mecz Gwiazd "All Star Volley" rozpoczynał akcję "Graj o siebie". Działanie ma na celu promocję siatkówki oraz aktywnego spędzania czasu przez dzieci i młodzież.

Warto dodać, że w zeszłym roku podobne spotkanie miało miejsce w Brazylii. Pomysł zrodził się w 2016 r. z inicjatywy Giby, który doprowadził do jego organizacji oraz powstania projektów, mających na celu aktywizację młodzieży na całym świecie.
Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: gdzie jest cukier?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a