Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Spektakularna wywrotka ciągnika z przyczepą. Rolnik przesadził z prędkością? [WIDEO]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Spektakularna wywrotka ciągnika z przyczepą. Rolnik przesadził z prędkością? [WIDEO]
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 19.09.2022r.

Chwila nieuwagi, zbyt duża prędkość i o wypadek nietrudno. Boleśnie przekonał się o tym kierujący ciągnikiem rolniczym, który na jednej z lokalnych dróg „położy” zestaw. Cały wypadek nagrała kamera w aucie jadącym za ciągnikiem.

Ciągnik na boku, traktorzysta cały

Na popularnym kanale w serwisie YouTube ukazał się materiał wideo z bliżej nieokreślonego miejsca, na którym widać zdarzenie drogowe z udziałem ciągnika rolniczego. Jeśli wierzyć datownikowi z rejestratora, do zdarzenia doszło 14 września około godziny 8.40.

Wideo zarejestrował świadek „położenia” ciągnika na bok. Kierowca jadący za traktorem z przyczepą zarejestrował, jak zestaw przed nim na wąskiej drodze zaczyna „tańczyć” i porusza się z lewej, na prawą stronę jezdni.

Traktorzysta próbował ograniczyć efekt, ale to tylko pogorszyło sprawę – cały zestaw położył się na prawą stronę. Jak widać na końcowych fragmentach nagrania, traktorzysta wyszedł sam z uszkodzonego pojazdu.

r e k l a m a

O krok od tragedii! Rolnik ciągnikiem przepchnął kombajn przez opuszczony szlaban [FILM]

W Świerczach (woj. mazowieckie) 14 sierpnia doszło do niebezpiecznej sytuacji na oznakowanym przejeździe kolejowym. Traktorzysta zignorował sygnalizację świetlną i przepchnął przez opadające rogatki niesprawny kombajn. Większa z maszyn rolniczych zatrzymała się już za przejazdem kolejowym, traktorzysta natomiast manewrował z drugiej strony, by w ostatniej chwili uciec z torów przed nadjeżdżającym Pendolino.

Michał Czubak
Fot. kadr z filmu

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a